reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla naszych Fasolek

reklama
Podoba wam sie imie Beniamin?

Co do tego imienia to tez nie jest w moim guście i kojarzy się z tym słonikiem.Ale u mojej kolezanki była taka historia ze jej mąż bardzo sie upierał przy tym imieniu i wszyscy odetchnęli z ulgą jak sie okazało że urodzi sie jednak dziewczynka, bo nie dał sobie przegadać tego imienia.
 
A mnie się np Beniaminek podoba :) Słodziutkie :) Gorzej mam np z Adą... Nawet Wam nie napiszę co moja wyobraźnia wtedy podsowa hehe :D
 
Duzo imion mi sie kojarzy z kims konkretnym, postaciami z bajek, ksiazek filmow.. :)

Beniamin w pierwszej chwili mi sie nawet spodobal, ale chyba mnie troche zniechecilyscie (oprocz Paulinki hehe).

Prawda jest taka.. ze my z imionami nadal "w polu" ehh.. ciezko bedzie..
 
Elzu nie martw sie nie jestes jedyna która nie ma jakis konkretnych typów imion.U nas tez kiepsko z wyborem, niby jakies tam wybieralismy ale nic konkretnego.Myśle ze wybór imienia zostawimy sobie na potem, moze bedzie wiadomo kto tam sie zadomowil w brzuszku to juz zaciesni sie chociaz do jakiejś konkretnej plci.
 
reklama
Do góry