reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Po tygodniach niezdecydowania wymyśliłam imię dla mojej niuni. Nie będzie Hani ani Alicji, będzie NADIA. Co sądzicie?
Podoba mi się etymologia tego imienia.
Nie chce przytaczać całej historii, ale Nadia (nadzieja) była najsilniejszą z sióstr (wiary i miłości). Moja interpretacja dotyczy naszaych przejść z ojcem maleństwa i jakoś tak mi podpasowało do imię :)
 
reklama
Wybraliśmy opcję: ja wybieram imię jeśli będzie dziewczynka a Maciek jeśli będzie chłopiec. Ja już od początku wiedziałam że będzie Izabela bez żadnych innych opcji a Maciek nie mógł się zdecydować pomiędzy Mikołajem a Bartoszem. Ale wyszło na moje. Będzie Izabela.
 
Po tygodniach niezdecydowania wymyśliłam imię dla mojej niuni. Nie będzie Hani ani Alicji, będzie NADIA. Co sądzicie?
Podoba mi się etymologia tego imienia.
Nie chce przytaczać całej historii, ale Nadia (nadzieja) była najsilniejszą z sióstr (wiary i miłości). Moja interpretacja dotyczy naszaych przejść z ojcem maleństwa i jakoś tak mi podpasowało do imię :)

Mnie się podoba naprawde, będzie jedyna w klasie:)
 
Po tygodniach niezdecydowania wymyśliłam imię dla mojej niuni. Nie będzie Hani ani Alicji, będzie NADIA. Co sądzicie?
Podoba mi się etymologia tego imienia.
Nie chce przytaczać całej historii, ale Nadia (nadzieja) była najsilniejszą z sióstr (wiary i miłości). Moja interpretacja dotyczy naszaych przejść z ojcem maleństwa i jakoś tak mi podpasowało do imię :)

Jak jeszcze nie znałam płci dzieciątka, dla dziewczynki właśnie jednym imieniem z moich faworytów była NADIA...obok Hani i Lenki:-D:-D:-D
więc jak dla mnie TRAFIONE:-):-):-)
 
saudades ładne, mało popularne imię :-) podoba mi się.:tak:

owca_ będzie moją imienniczką :-) Zawsze lubiłam to imię i jego zdrobnienia :-):tak:
 
To przynajmniej wam się podoba, bo moja rodzinka się krzywi :p pochodzenie imienia jest dla mnie równie ważne.
Ehtele, o ile pamiętam twój synek ma mieć na imię Aleksander, tak? Widocznie mamy podobny gust, bo jak moja córeczka miała być chłopcem takie samo imię wybrałam :D

Wybraliśmy opcję: ja wybieram imię jeśli będzie dziewczynka a Maciek jeśli będzie chłopiec. Ja już od początku wiedziałam że będzie Izabela bez żadnych innych opcji a Maciek nie mógł się zdecydować pomiędzy Mikołajem a Bartoszem. Ale wyszło na moje. Będzie Izabela.
Izabela bardzo ładne imię i można odmieniac na wiele sposobów
 
To przynajmniej wam się podoba, bo moja rodzinka się krzywi :p pochodzenie imienia jest dla mnie równie ważne.
Ehtele, o ile pamiętam twój synek ma mieć na imię Aleksander, tak? Widocznie mamy podobny gust, bo jak moja córeczka miała być chłopcem takie samo imię wybrałam :D
Izabela bardzo ładne imię i można odmieniac na wiele sposobów

Tak będzie Olek:) no więc mamy podobny gust:p
 
Saudades Nadia dla dziewczynki była moim faworytem po Stelli, teraz w przedszkolach Nadia rządzi:)
 
Nadia ładne imię:-) Bartus tez mi sie podoba ale dużo ich ostatnio, ja walczę z mężem bo on chce Wiktora a ja mam w każdym tyg inny pomysł, ostatnio właśnie Aleksander mi sie spodobał:-) na drugie może mieć Wiktor.
 
reklama
Saudades ładne imię, Wam ma się podobać, nie rodzince:) W moich rejonach niestety ostatnio bardzo popularne, nie ma miesiąca, żeby jakiejś nie chrzcili... ale u Was może być inaczej.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry