reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

U mnie na drugie każdy smerf ma po tacie na pamiątke ;))a córcia no cóż hehe bedzie mieć po mnie:))
 
reklama
Witam was:-D Ja chociaż termin mam dopiero na 25 września to już cały czas intensywnie myślę nad imionkami...nad imionkami ponieważ jeszcze nie wiem czego a raczej kogo mam się spodziewać :) nie mam żadnego przeczucia, chce tylko żeby było zdrowe:) Dla dziewczynki już mam wybrane, będzie Wiktoria (chodzi już za mną to imię chyba za czasów dzieciństwa i do tej pory mi się podoba). Z chłopcem miałam trudniejszy wybór...ale stanęło na Tomaszku :) pozdro mamusie :tak:
 
Nie, porostu Rita. To odpowiedź na pytanie NAgapalmy (chciałam zacytowac ale jakos mi nie wyszło)

Acha, po burzliwych dyskusjach, stanelo na tym, że synek będzie miał na imię Tymoteusz :-) tak juz do niego mowier wiec mam nadzieje ze to juz sie wiecej nie zmieni.
 
A ja mysle i mysle a zdecydowac sie pewnie nie szybko zdecyduje.
Jak narazie podoba mi sie marcel,fabian,cyprian w tej kolejnosci własnie,tylko chyba mojemu mezowi srednio sie podobaja moje typy.Chyba ze to bedzie dziewczynka jednak to nad żenskim nie myslałam ale moze Alicja,Lilianka,Majka tez ładnie.
 
Ja nie mam zielonego pojęcia, naprawdę. Nie mam żadnego typu ani dla chłopca, ani dla dziewczynki. Chyba będę miała duży problem z wyborem, jedynie nadzieja, że męzuś, albo Starszak podsuną fajne pomysły, albo Wy dziewczyny :tak:
 
A ja chyba cala ciaze spedze w szpitalu ,ale wy macie tu ciekawie :-), az milo poczytac mi sie szykuje synek jak bedzie wszystko ok .Pozdrawiam
 
taka mala ala ankietka mogaca mi pomoc w wyborze,
jakie imie z tych trzech byscie wybraly i dlaczego?

Alicja / Alina / Antosia
 
taka mala ala ankietka mogaca mi pomoc w wyborze,
jakie imie z tych trzech byscie wybraly i dlaczego?

Alicja / Alina / Antosia
ja wiem, jakiego bym nie wybrala. raczej nie Antosia, bo takiego imienia nie zarejestruja, byla by Antonina... a to jakos nie brzmi mi jak dla maluszka ;-) i pewnie by ją wołali Tośka... hmmm ale czy Alicja czy Alina... ciezki wybór ;-)
 
reklama
A mi najbardziej podoba się Antosia, fakt Antonina ale duża może być Antonina a mała Antosia, Tosia bardzo ładnie. Alina zupełnie mi się nie podoba takie imię dla starszych osób. A Alicja też ładnie Ala, Alusia ale mi się po prostu źle kojarzy ale ładne jest.
 
Do góry