reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

Wg mnie najładniejsze imię to Alicja, ma sporo zdrobnień i generalnie fajnie brzmi :-)


Co prawda do mojego porodu jeszcze trochę czasu ale mamy już nakreślone imiona :)
Dla chłopca Bartosz a dla dziewczynki Iga, Julia albo Gabriela :)
 
reklama
martusia- ja raczej z tych 3 imion też wybrałabym Alicję (mam koleżankę o tym imieniu - bardzo sympatyczna osoba).
Sami z M jeszcze nie mamy zielonego pojęcia..co i jak... Nawet nie zaczeliśmy studiować chociaż kalendarza. Wstępnie dla dziewczynki: Amelia, dla chłopca ..jeszcze nie wiemy.
 
Mi osobiście podoba się imię Antonina i jego zdrobnienie Tosia, cudne:) niestety mojemu M sie nie podoba. Jesteśmy zgodni co do imienia Lena, a dla chłopca Nikodem.
 
Zdecydowanie Alicja :) Bo ja jestem Alicja i bardzo lubię swoje umię :) Mówią do mnie Ala( najmniej lubię), Aluśka, Alusia, Alutka.

My mamy trzy opcje:
1. Cyprian
2. Ksawery
3.Tymek
:)
 
My wstępnie myślimy o Łucji i Sebastianie. Ale mój mąż póki nie pozna płci, nie chce rozmawiać o imionach. Ale potem to go zamęczę chyba. ;)
Łucja będzie na pewno, to imię uwielbiam od dzieciństwa. Chyba po "Opowieściach z Narnii". Co do Sebastiana nie jesteśmy jeszcze w 100 proc. pewni. Ale ustaliliśmy, że ja dla dziewczynki, mąż dla chłopca wybiera, ale musi być akceptacja drugiej osoby.
 
Łucja jest śliczne, ale u mnie w domu się nie zgadzają :-p Ja stwierdziłam, że za często zmieniałam zdanie przy tych paru wybranych, więc poczekam, aż poznam płeć i znowu zacznę myśleć ;-)
 
reklama
Łucja jest śliczne, ale u mnie w domu się nie zgadzają :-p Ja stwierdziłam, że za często zmieniałam zdanie przy tych paru wybranych, więc poczekam, aż poznam płeć i znowu zacznę myśleć ;-)

my na początku wymyśliliśmy dla chłopca: Filip a dla dziewczynki Amelia. później Amelia przeszła w Julię a teraz już wiem, że chcę nazwać dziewczynkę Oliwia Maria (Maria po mojej prababci). a chłopca Oliwier Edward (po tacie męża). i nie wiem skąd niechęć do dwóch imion u męża, ja mam 2 on też a z bierzmowania nawet 3 mamy.

a Wy jak w kwestii drugiego imienia?
 
Do góry