reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

gorgusia ja mam przyjaciólke i mowie na nią Alutka ;) uwielbiam to.

my wciąż myslimy.Lucja piękne, nasza stokrotka jest Helena Łucja właśnie. jesli dziewczynka to najprawdopodobniej Antonina Hanna. dla chłopca myslimy o Witoldzie lub Sewerynie. zobaczymy jeszcze.....
 
reklama
Tak przelecialam przez ten watek od poczatku i wysnulam taka teorie, ze wiekszosci w sumie podobaja sie te same imiona ..

u nas nadal nie wiadomo jak beszie z plcia, ale mam nadzieje, ze bedzie dziewczynka, z racji wlasnie na wybor imienia :D Yasmin, juz prawie przyklepane.

Jesli chodzi o chlopca to jest gorzej i chyba bedziemy musieli zrobic liste 10 imion , ktore mi sie podobaja oraz 10 imion, ktore podobaja sie mojemu M i bedziemy skreslac tak dlugo az zostana imiona z ktorymi mozna bedzie zyc :D Mi sie dla chlopca podoba bardzo Nabil ale M mowi, ze ma kuzynka ktory ma tak na i nie... Drugie ladne imie dla chlopca to Anis, i zgadnijcie co... tez ma takiego kuzyna.. jeeeej...
 
Ja chcę jedno imię, tak jak ma Starszak. Podobają mi się imion, których się nie zdrabnia, jak np. Michał, Łukasz, Kamil, itp.
Ale mam problem z wyborem takiego, żeby mi się podobało - do dziewczynki to już w ogóle. Co prawda płci nie znamy, ale i tak będziemy raczej wymyślać na oba warianty, jakby co.
Nasz Starszak jak się dowiedział o dzidzi to od razu było, że Szymon i koniec kropka. Podoba mi się, ale M ma kuzyna o tym imieniu i nazwisko miałby to samo, więc jakoś tak nie chcę. Wbrew mojej powyższej zasady "chodzi" za mną ostatnio imię Wojtek i Hania. Tylko, że ja Ania jestem, więc tak Hania - Ania? Bardzo podobne i czasem trudne do rozróżnienia.
Jak na razie więc brak pomysłów, zresztą jeszcze w ogóle nie myśleliśmy z moim M.
 
U nas tez będzie jedno imie,Alanek ma jedno i tym razem tez tak bedzie.Ja mam dwa i w niczym mi one nie przeszkadzaja ale jakos nie czuje potrzeby nadawania 2 moim dzieciom,zreszto jedno wymyslec to jest dla mnie problem a co dopiero dwa.
Mam cały czas te same typy-Marcel,Cyprian,Fabian ale które to jeszcze mi sie pewnie zejdzie z podjeciem decyzji.
 
anmika ja tez Ania ale Hania mi ostatnio chodzi bardzo po głowie ;)
i jeszcze od dzis Kalinka ;)


Ayni - a Twój mąż jest muzułmaninem? bo tak sobie czytam te imiona i czytam i tak mi przyszlo na mysl.
jak mieszkałam w anglii mialam kolzeznke, pakistanke o imieniu Yasmine, a jej mąż był Jamil. (dżamil) dobrze ich wspominam i te imiona mi się podobają ;)
 
FutureMummy a ja też już kiedyś myślałam o Kalince, ale nie wiem czy mężowi się spodoba.
Chyba jeszcze poczekam z tym. Dla Starszaka to ostatecznie wybieraliśmy na porodówce, bo mieliśmy dwa i nie mogliśmy się zdecydować. A jakby to wtedy była dziewczynka, to nie mam pojęcia co byśmy wymyślili, bo nie mieliśmy za bardzo żadnego typu.
 
reklama
Mi się podoba strasznie imię KAJETAN!! Bardzo bym chciała mieć synusia o takim imieniu (a czuję, choć jeszcze nie wiem, że to będzie synuś). Mój mąż kategorycznie się nie zgadza, bo "będą na niego wołać Kajtek bez majtek" a poza tym to imię dla psa a nie dla mężczyzny:-p Umówiliśmy się, że przez ciążę będziemy nazywać mieszkańca brzuszka Kajetanek, Kajtuś, ale po urodzeniu się nadamy mu jak to mąż określa "normalne imię". Dla chłopca Piotruś, dla dziewczynki Antonina (Tośka:) ) albo Gabrysia. To wstępne typy oczywiście...

A mi od zawsze marzyła się parka, Kajetan i Antonina....:sorry2: Może mąż się przyzwyczai do tego imienia i się zgodzi :happy2:
 
Do góry