reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

misia z tego co czytalam to Lilianna wlasnie pochodzi od slowa lilia(czystosc, niewinnosc) ale czy jest takie imie nie mam pojecia trzeba by bylo w madrym polskim slowniku poszukac;)

fasolka to debatuj;) a jakie imiona rozwazacie? my poki nie znalismy plci nie zastanawialismy sie a jak poznalismy to powiedzialam Mkowi co wymyslilam a On byl zachwycony hehe

martusia u nas dokladnie takie same typy na chrzestnych:)
 
reklama
Joasia u nas jest tak ze te co im sie podobaja to mi nie i odwrotnie:dry: czekam jak sie płec ujawni na połowkowym to wtedy trzeba bedzie sie juz zdecydowac .
 
fasolka u nas sie plec ujawnila a ja nadal niezdecydowana Alicja?-bo powinno byc na a, Kinga? A moze zupelnie cos innego
 
fasolka u nas sie plec ujawnila a ja nadal niezdecydowana Alicja?-bo powinno byc na a, Kinga? A moze zupelnie cos innego
wybrałabym Alicje:)
sama chyba bede miec córeczke i mam duuzy problem. nie umiem sie konkretnie na nic zdecydowac:(( za duzo ładnych imion..
ale jakby był chłopiec to napewno Wojtuś ;))
 
Hehe teraz widze jakie bzdury napisałam w poprzendim poście :0 :D chodizło mi fasolki będzie moja siostra z M a Alanka to moi rodizce teraz poprawnie napisałam :pnie wiem o czym myslałam jak pisałam :D
 
My tez poki co imienia nie mamy wybranego:szok:... czekamy na potwierdzenie plci... ostatnio gin. powiedziala ze raczej dziewczynka... ale na 100% nie potwierdzila... A wogole jak mi sie jakies imie podoba to mojemu nie... wiec ciezko bedzie heh. Dla dziewczynki :narazie mysle nad Emily,Wanessa,Julia,Ameli,Maja... jest duzo slicznych imion......
dla chłopca bedzie ciezko: mysle nad Marko,Marcel,Milan,......
A co do chrzestnych to na100% brat męza i najprawdopodobnie moja przyjaciolka ktora znam z dziecinstwa jeszcze- jestesmy prawie jak siostry ;-)
 
Fajnie tak z tymi małżeństwami na chrzestnych nawet, ale ja nie miałam takiej możliwości. Bo jak urodził się nasz Starszak to moja siostra sama była, Męża brat też i siostra też - bo wszyscy młodzi byli.
A teraz jak mamy dla Starszaka tak, że jeden chrzestny z mojej strony, drugi z męża to teraz też tak by było najlepiej. Mąż nie będzie miał problemu - wybierze swoją ukochaną siostrę, która ja też bardzo lubię. A ja? Mogę w sumie męża siostry - ale to jakby tak samo, raz ona, raz on. A poza tym sama nie wiem, nie jestem pewna co do niego - może tak gadam bo sie z nim ostatnio pożarłam? :confused2:
 
no ja mam lipę z chrzestnymi :no:
jestem jedynaczką więc po rodzinie nie ma kogo, tylko koleżanki ewentualnie....
u TZ też lipa, kolegów nie bardzo a brat juz jest chrzestnym i nie chce więcej :no:
i co ja zrobię :no:
 
reklama
Do góry