reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

U nas po wczorajszym polowkowym pokazala sie Corunia wstepnie Lilianna, podoba nam sie tez Magdalena, ale M jak mu powiedzialam ze mi sie Lilka podoba to powiedzial ze mial kiedys sen i spotkal piekna kobiete o tym imieniu, myslal ze to Jego przyszla zona spotkal mnie wiec Corcia moze byc Lilianna;)naszym Rodzicom poki co srednio sie podoba ale to nasza Corcia:)
 
reklama
Mojemu mężowi podoba się Lilia (chociaż nie wiem czy takie jest?), mnie bardziej Liliana. Jak będzie druga dziewczynka to może tak damy, bo jedna na 100% Łucja.
 
U nas bedzie Zosia. Imie wybrane wiele tygodni temu jak ejszcze nie znalismy plci :)
 
U nas też jeszcze brak imienia. Ale myślę, że zdążymy jeszcze.
Bardziej przeraża mnie wybór chrzestnych. Co prawda na to jest jeszcze czas, no ale? Myślę, że będzie siostra męża (ona ma dużo rodzeństwa) i nie mam pojęcia kto z mojej strony? ja mam jedną siostrę, która jest chrzestną Starszaka. Może przesadzam, ale chciałabym żeby to był ktoś bliski i w ogóle, bo chrzestni powinni być ważni dla dziecka i odwrotnie - tak myślę.
 
anmika ja na chrzetsnych w pierwszej ciazy wybralam mojego brata, bo nie ma wlasnych rodzonych dzieci i meza siotre bo... nie wiem co... bo znam ja najdluzej z meza rodzenstwa, teraz bedzie druga siostra m ze swoim mezem chrzestnymi, bo to druga siostra m ktora znam najdlzuej nawet dluzej niz mojego m i ona ma taki fajny dar madrego przemawiania ludziom do rozumu
 
Animka zgadzam sie Tobą chrzestni powinni być bliskimi osobami i wcale nie przesadzasz. U mnie oboje chrześni są z mojej strony. Mój starszy brat i kuzynka. Mąż ma 3 braci ale oni mają juz chrzesniakow jeden nawet 5 i na bank by ktorys stekał po co mu następny chrześniak (no moze nie wprost) a co za tym idzie kolejny wydatek. Chrzestnych Dominik moze nie bedzie miał bogatych ale za to będą go kochać i wspierać co jest dla mnie ważne a od kupowania prezentów bedziemy my rodzice.

Pok no i masz problem z głowy:-)
 
reklama
U nas też jeszcze brak imienia. Ale myślę, że zdążymy jeszcze.
Bardziej przeraża mnie wybór chrzestnych. Co prawda na to jest jeszcze czas, no ale? Myślę, że będzie siostra męża (ona ma dużo rodzeństwa) i nie mam pojęcia kto z mojej strony? ja mam jedną siostrę, która jest chrzestną Starszaka. Może przesadzam, ale chciałabym żeby to był ktoś bliski i w ogóle, bo chrzestni powinni być ważni dla dziecka i odwrotnie - tak myślę.
i ja tak myślę :)Domisia chrzestnymi to siostra M ze swoim mężem a Alanka bedzie moja siostra z M :)ja ogólnie też lubię małżeństwa...

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry