reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

a ja wroce w swoim poscie do glownego tematu watku, mam dylemat i licze na Wasza pomoc

a wiec tak sie sklada, ze imie, moje, meza iOliwki uklada sie po kolei w litery naszego nazwiska, aby nadal kontynuowac zasade kolejne dziecko powinno miec imie na a, tylko, ze na a mi sie nie podoba zadne imie tylko na k i nie wiem co z tym fantem zrobic, pomocy, prosze abyscie wyrazily swoje zdanie co byscie wybraly
nie dałabym imienia które mi sie nie widzidzi...poszukałabym na K i tyle...nazwać dziecko a potem cały czas mysleć ze jednak to nie jest to imie które się podoba to bez sensu tak jak pisze ANMIKA...

Ja chciałąm miekkie imiona tzn.z "N" czy "M" w środku żadne "R" tak jak dotychczas(Dominik Alan)ale co zrobic M nie podoba sie moje typy tak więc wyrwałąm sie z mojego postanowienia i będzie Marcel :)jak widac w środku jest "R" i będzie odznaczaś się nieoc bardziej od imion mych urwisków no ale ważniejsz ejest to aby dac dziecku jakie się podoba a nie dlateog bo tak postanowiłam pomimo ze M się nie podoba...
 
reklama
na K bardzo podoba mi sie imie Kamila, ale gdybym juzmusiala to bym na a tez cos wybrala, ale jakos te na K bardziej mi sie podobaja
 
Myślę, że nie masz się co sugerować naszym zdaniem, bo każdy ma inny gust. To Wam musi podobać się to imię, bo tak jak pisze stokrotka będziesz go używać całe swoje życie. A mała jeszcze dłużej. ;-)
Mi osobiście podoba się średnio, ale sama też żadnego wybrać nie umiem. Jest też tak, że dane imię nam się podoba lub nie, bo kojarzymy go z kimś kogo lubimy lub nie. A poza tym ja chciałam imię, którego nie ma w najbliższej rodzinie - ale ciężko tak, gdy rodzina duża. :rofl2:
 
My z M jeszcze w ogóle nie rozmawialiśmy na temat imienia. Za to mój Starszak wczoraj oznajmił, że jak będzie chłopiec to Szymon, a dziewczynka Karolina. Jemu się takie podobają i koniec.
Oj chyba będzie problem, żeby zmienił zdanie :eek:.
Szymon mi się nawet podoba, ale jest już w rodzinie Szymon i do tego ma to samo nazwisko, więc jakoś tak nie chciałam. A Karolina mi się raczej nie podoba.
 
reklama
My z M jeszcze w ogóle nie rozmawialiśmy na temat imienia. Za to mój Starszak wczoraj oznajmił, że jak będzie chłopiec to Szymon, a dziewczynka Karolina. Jemu się takie podobają i koniec.
Oj chyba będzie problem, żeby zmienił zdanie :eek:.
Szymon mi się nawet podoba, ale jest już w rodzinie Szymon i do tego ma to samo nazwisko, więc jakoś tak nie chciałam. A Karolina mi się raczej nie podoba.

jedno i drugie dla mnie fajne :) z jednym i drugim mam bardzo dobre skojarzenia. nie znam zadnego niefajnego szymka lub niefajnej karoliny ;-)
 
Do góry