reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

reklama
jako aktywny świeżaczek i ja się podzielę swoim pomysłem na imię synka, którego mąż niestety nie może przełknąć :crazy:
u mnie cały czas od 9 miesięcy wygrywa imię Konstanty - w zdrobnieniu Kostek :-) i tak czekam aż pojawi się w naszym życiu - mam nadzieję, że i mąż się przekona jak zobaczy tego naszego szkraba
 
Basia dla mnie też Mateusz ładniej niż Michał, tylko ze oprócz skrótu Mati inny nie przychodzi mi do głowy dla tego Mateusz to będzie drugie imię dla naszego synka, a na pierwsze wybieraliśmy właśnie pomiedzy Michałem a Wojtkiem, ale Wojtek wygrał
choć i Mateusz i Michał i Wojtek bardzo mi się podobają:-)
 
No ja przy pierwszej ciazy myslam nad Wojtkiem lub Bartkiem, ale potem stwierdzilam ze nie chce by na syna wolano w Irlandii Wodżtek lub Wosztech jak to oni potrafia, a na Bartka Bart. Takze z Mateuszem nie bedzie zle, beda wolac Mati lub Mat, albo Matthew.
 
U nas dziewczynka byłaby chyba Milena ;-)
Ja już mam pustkę w głowie :zawstydzona/y: niby ma być Wiktor ale sama nie wiem, podoba mi się też Kuba ale jest tak bardzo popularne :sorry2:
 
Fiolka Kubusie to typowe synalki mamusi :tak: i super chłopaki :tak: coś o tym wiem :tak: a teraz to chyba już tak dużo tych Kubusiów nie ma....
 
reklama
nathani imie Milenka śliczne, zawsze mi się kojarzyło z taką landrynkowa dziewuszką;-)
Fiolka Kuba to zawsze dla mnie było imie dla chomika (bez obrazy goko), ale tak nazywałam swoje zwierzaczki i znajomi a imie Wiktor jak najbardziej, dla silnego faceta:-)
 
Do góry