reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

kilka lat temu jak zastanawiałam sie jakbym dała córce na imię, to brałam pod uwagę tylko Emilke( po mojej prababci), niestety chwilę później , to imię stało sie bardzo popularne, więc zmieniłam plany na Lenka...to było jakies 3-4 lata temu, a jak w końcu życie sie ułożyło tak, że bedzie być może okazja nadac córce imię, to ta druga moja koncepcja również stała sie mozna powiedziec pospolita, no ale chyba juz nie zmienie planów...mówi sie trudno...wazne, że i mnie i tatusiowi sie podoba...
 
reklama
U mnie w towarzystwie znajomych w ciągu kilku miesięcy są już cztery Lenki,ostatnia ma 3 tygodnie:-) W moim rejonie pod względem popularności ostatnio Lenka przebiła Majkę;-) Taki urodzaj.U mnie jeśli dziewczynka na 100% Nadia,dla chłopca ciągle nie mam:-( ,chociaż mi się bardzo Borys podoba,ale mojemu nie,więc odpada :-(Na szczęście co do dziewczynki się zgadzamy,więc postanowione,z tym,że jeśli chodzi o drugie imię,to się sprzeczamy,ale będzie na pewno.:tak:
 
Heh, o wiele trudniej jest wybrać imię kolejne - dla drugiego chłopca to nie mam pojęcia;( Ja mam Kubę i miałam sytuację taką jak Ty klariss1 - jak byłam w ciąży (ponad 8 lat temu:shocked2:) to nie słyszałam o modzie na te imię, nie były też wtedy takie popularne fora internetowe i rankingi - a jednak rocznik 2002 obfituje w Kubusiów. No, ale tak polubiłam te imię, że nie miałam zamiaru zmieniać... Z popularnych dla dziewczynek tez mi się podoba Julka, noi ładnie by było Jakub i Julia, ale nie może tym razem coś oryginalniejszego... grunt żeby nie za bardzo ;)
Co do Lenek, to faktycznie teraz moda (czyżby wpływ "M jak miłość"? :laugh2: ). Moja mama wymyśliła te imię dla swojej bratanicy ponad 20 lat temu- wtedy było rzadkością, podoba mi się do dziś, ale zastanawiam się nad wspomnianą już u kogoś Nadią, albo Nelą. Same teraz wschodnie imiona w modzie.Ja też mam na imię Olga - w skrócie Ola, choć dużo osób się upiera, że to powinnam być Aleksandrą, ale moje imię ma coś przynajmniej wspólnego z Olą w mowie i piśmie ;)
 
jedyna Lena jaka kojarze to jakas doktorka z 'na dobre i na zle' - nie wiem czy jeszcze jest tam taka postac bo wieki tego nie widzialam ;)
 
Ha! Ja na Lenkę wpadłam sama przeglądając księgę imion... Nawet nie wiedziałam wcześniej, że jest takie imię... Podoba mi się bardzo ale jak poczytałam choćby nasze forum zarzuciłam pomysł.

Ale i tak mam przeczucie, że będzie chłopak :-)
 
mój wczoraj dla chłopca wymyślił.. CZARUŚ :-)do mojego nazwiska świetnie by pasowało, a do mojego M. już nie za bardzo czarek, czaruś fajnie ale Cezary już jakoś dziwnie :-)
 
Ja mam tylko imiona dla chłopców wybrane, wieć musi byc chłopak;-):-D no tak pomyślałam, że dla dziewczynki moze Michalina???
 
reklama
Do góry