reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

Wybraliśmy z Mężusiem po różnych za i przeciw :blink:
dziewczynka - Wiktoria
chłopczyk - Jakub
No to teraz pozostaje czekać na potwierdzenie płci :-)
 
reklama
Problem będzie z dziewczynką, ale rozmyślamy nad Stefanią- Stefania Elżbieta:-).
i mi ostatnio to imię przeleciało przez głowę ale jak zaproponowałam je mężowi to się tylko skrzywił więc chyba odpada hehe a szkoda bo moja prababcia się tak nazywała
 
mój M ostatnio stwierdził że skoro ja wybrałam dla dziewczynki to on wybierze dla chłopca. I zostało Sylwia i Dominik. Jak się zdrabnia Dominik oprócz Dominiczek i Dominiś? Ja bym chciała co krótszego na codzień...
 
mój M ostatnio stwierdził że skoro ja wybrałam dla dziewczynki to on wybierze dla chłopca. I zostało Sylwia i Dominik. Jak się zdrabnia Dominik oprócz Dominiczek i Dominiś? Ja bym chciała co krótszego na codzień...
MISIU :tak: mój bratanek to Daominik i wszyscy wołają w rodzinie misiu :-)
 
Czesc Dziewczyny!

A męzu wczoraj dla synka (tak czuje ze bedzie chłopak) wymyslil piekne imie:
Borubar :eek:

(Dla niezorientowanych tak nasz prezydent nazwał bramkarza reprezentacji Boruca :-D)

Tak zwracamy sie teraz do brzucha he, he - az wymyslimy cos normalnego :-D
 
Kurcze...coraz bardzije mi się podoba imię Liliana...ale mąż nawet słyszeć nie chce :confused: W ogóle "roślinne" imiona królują w moim rankingu Liliana, Róża,Malwina potem Karina, Lena,Julia
A dla chłopca...NIC!!! Ewentualnie Damian(mąz nie chce-bo to imię mojego byłego :-p) albo Adrian....i tylko to :eek::eek::eek:
 
Czytałam gdzies wyniki badań, ktore mówiły, ze dzieci o imionach:

Amanda, Andżelika, Samanta, Sara i tego typu... najczesciej są dziecmi "przemocy fizycznej" w rodzinach patologicznych....

czujecie...?? szok!
Nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać
 
reklama
Czytałam gdzies wyniki badań, ktore mówiły, ze dzieci o imionach:

Amanda, Andżelika, Samanta, Sara i tego typu... najczesciej są dziecmi "przemocy fizycznej" w rodzinach patologicznych....

czujecie...?? szok!
Nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać
mój typ:szok: chyba już go nie chcę :sorry2:
 
Do góry