reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

reklama
Moje typy zmienialy sie juz kilka razy... aktualnie zgadzamy sie z chlopakiem z imionami: Alicja, Anastazja, Inadia (nie mylić z Nadia) oraz Dorian.

Mi jeszcze podobaja sie imiona takie jak: Norbert, Fabian, Elena
natomiast chlopakowi Igor

Mam nadzieje, ze do czasu porodu zdecydujemy sie na jedno konkretne:)
Piszcie wasze typy moze mi cos jeszcze wpadnie :happy2:
 
Moje typy zmienialy sie juz kilka razy... aktualnie zgadzamy sie z chlopakiem z imionami: Alicja, Anastazja, Inadia (nie mylić z Nadia) oraz Dorian.

Mi jeszcze podobaja sie imiona takie jak: Norbert, Fabian, Elena
natomiast chlopakowi Igor

Mam nadzieje, ze do czasu porodu zdecydujemy sie na jedno konkretne:)
Piszcie wasze typy moze mi cos jeszcze wpadnie :happy2:

Ja bym dała Alicja ale tak ma na imię córka mojej nauczycielki od francuskiego, Anastazja to jego najmłodsza siostra.

Mi się podoba Filip ale mój za każdym razem gdy o tym wspominam wykorzystuje swoje prawo veta. Podoba mi się Nina ale zajęte przez moją kuzynkę.
 
Ja na dzień dzisiejszy nie mam pomysłu. Wiem, na pewno jakich imion bym nie chciała, ale żadne do tej pory mnie nie zachwyciło. Podoba mi się tylko moje własne:zawstydzona/y::sorry2::zawstydzona/y:, dlatego też chciałabym, aby moje dziecko było równie zadowolone ze swojego imienia, tak jak ja jestem:zawstydzona/y::-p.
 
Dziewczyny a ja mam problem z głowy... mój M stwierdził że ja mam przyjemność noszenia maleństwa w brzuszku więc imię to on da i koniec.... na szczęście jest w miarę rozsądny:sorry2:, narazie czekam na jego propozycje:-)

mężczyźni:cool:
 
reklama
Dziewczyny a ja mam problem z głowy... mój M stwierdził że ja mam przyjemność noszenia maleństwa w brzuszku więc imię to on da i koniec.... na szczęście jest w miarę rozsądny:sorry2:, narazie czekam na jego propozycje:-)

mężczyźni:cool:

Mój tez próbował w ten sposób załątwić sobie prawo do imienia. To mu przygadałam odpowiednio, że pierwszy i ostatni trymestr to bardzo wątpliwa przyjemność i nie obchodzi mnie za bardzo że czuje się pokrzywdzony. Mamy prawo veta, imię wybieramy razem :) Mój ostatecznie przestał naciskać bo ja mam bardzo trudny charakter. Muszę mieć wszystko pod kontrolą. Oczywiście wszystko co dotyczy mnie w znacznym stopniu. Dodam, że pracuję nad sobą :)
 
Do góry