reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

reklama
Czy uważacie że Maciej i Adam to teraz popularne imiona? Znacie dużo malutkich dzieci, któe tak się nazywają?
 
To sa dwa imiona które póki co nam sie najbardziej podobaja. Chcemy nazwac synka jakims prostym imieniem, ale niezbyt popularnym, żeby pol przedszkola sie pozniej tak nie nazywalo. Adaś i Maciuś są w rankingach popularnosci dosc wysoko, ale ja rzadko spotykam dzieci o tych imionach. Adasia znam jednego, a Macka w wieku do 3 lat żadnego.
 
Elwiwas ja tez chcę Doriana :-).Od początku mam dwa typy: Dorian i Nikodem.Ja jestem bardziej za tym pierwszym a mąż za drugim ;-).

Magda u nas tez jest pełno Kubusiów,Maćków za często nie spotykam,Adasiów też mniej.Też ostatnio dużo Bartusiów,a z dziewczęcych to u nas chyba Julek najwięcej,jeszcze dużo Oliwek,Natalek,Wiktorii i Weronik.
 
Nikodem to tez bardzo ladne imie ale u nas duzo Nikodemow tak jak Mackow i Kubusiow a dziewczynek jest duzo Maji, Wiktorii i julii a mi sie odobac zaczelo Kamil ale mąz ma kolege kamila, taki szalony ze koniec i mu sie kamil wlasnie z nim kojarzy no i uparl sie na tego Jacusia;//
 
reklama
Magda no właśnie u nas Nikodem jest mało popularne dlatego mi się spodobało.No a z Mają to tak jak gdzieś wcześniej pisałam, jak Majkę urodziłam to było bardzo rzadkie imię a teraz dopiero takie modne się u nas zrobiło :-(.Ale i tak jest jedyną Majką w grupie w przedszkolu i wśród moich znajomych ;-).A Kamil jak pisałam mi też się podoba,ale u nas odpada niestety :-(.
 
Do góry