reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

Jaśmina - śliczne imię...tak jak Julienx napisała - takie pachnące. Mnie też się bardzo podoba :-)
 
reklama
Dzięki dziewczynki. A do nazwiska też pasuje:-D
Ale nieliczne takie pochlebne głosy. Ostatnio znajomi w liczbie siedmiorga stwierdzili, że do bani i chcemy dziecku krzywdę zrobić. Kolega stwierdził, że zamiast księgi imion przeglądaliśmy atlas botaniczny:no::wściekła/y:
 
Dzięki dziewczynki. A do nazwiska też pasuje:-D
Ale nieliczne takie pochlebne głosy. Ostatnio znajomi w liczbie siedmiorga stwierdzili, że do bani i chcemy dziecku krzywdę zrobić. Kolega stwierdził, że zamiast księgi imion przeglądaliśmy atlas botaniczny:no::wściekła/y:


hehe - niezły pomysł z tym atlasem botanicznym - to chyba podobnie i ja - bo próbowałam Kalinę przeforsować, ale nie udało się...
ale imie Jaśmina - bomba - bardzo subtelne, cudne :-)
 
hehe - niezły pomysł z tym atlasem botanicznym - to chyba podobnie i ja - bo próbowałam Kalinę przeforsować, ale nie udało się...
ale imie Jaśmina - bomba - bardzo subtelne, cudne :-)
Mi się Kalinka tez bardzo podoba, ale P. nie chciał.
A Tosia jest super. Pamiętam był kiedyś film o parce bliżniaków (ale nie "O dwóch takich, co...). Jaki to był tytuł??? Chłopiec nie pamiętam jak miał na imię, ale dziewczynka była Tośka.:-D:-)

Julienx a jaki u Was typ imionkowy, bo nie pamiętam???:-(
 
.:-D:-)

Julienx a jaki u Was typ imionkowy, bo nie pamiętam???:-(

Narazie stawiamy na Krysię

Ja mam bardzo polsko -typowo brzmiące nazwisko. Syn dostał imię bardzo tradycyjne i teraz wyskoczenie z jakąs Sandrą, Sarą, nie daj Panie B.Jesiką itd - nie wchodzi w grę...:-D:-D;-)

Podoba mi sie jeszcze Hania i Zosia (ale moja mama nie chce o tym słyszeć - sama nosi to imię)
 
reklama
mój typ na ten tydzień to Jonasz dla chłopca, nawet mężowi się podoba chociaż już się zafiksował na Aronie.. dziewczynka bez zmian - Pola, chociaż mąż obstawia Sarę :-)

O! tak rzadko widuje sie tu imie pola. moja tez ebdzie kiedys Pola :) imie to wybralkam juz prawie 10 lat temu i wciaz przy nim trwam ( wraz z mezem). uwielbiam stradowane imiona :)))))
 
Do góry