reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

reklama
ja po uslyszeniu dzisiaj ze to dziewczynka odrazu mi jakos Emilka przeszlo przez glowe,mimo ze na poczatku bylam raczej sceptycznie nastawiona do tego imienia teraz chce zeby byla Emilka:-)
 
Moja Ola bardzo by chciała Emilkę, mnie się podoba, P się uparł na Ewę, ale mamy jeszcze parę m-cy, żeby nad nim popracować i przekonać do Emilki
 
No kiepsko... Chodzi mi po głowie Karol, mimo, ze mamy Karolinę w domu. Nie ma jakiegoś parcia. Pierworodnemu imię nadaliśmy po porodzie, w domu dopiero, chcieliśmy go poczuć, poznać go. Mieliśmy dwie opcje i wygrał Marcin :-)

Ja tak nie potrafię, teraz mnie wynosi ale jakoś ta Łucja mi pasuje i chyba zostanie :)
Chociaż Kajetan był Samuelem do 9 miesiąca :D
 
reklama
balbiś - miał jakieś dziwne perypetie jak był nastolatkiem z chłopakiem o imieniu Borys. No i dlatego.

Dagmar - Twoja odpowiedź też mi się podoba ;-)

niunia - Emilka - super imię, ale.... mój znów nie chciał się zgodzić ;-) Córcia na początku chciała Emilkę. No i dlaczego? Bo to chłop :-)
 
Do góry