reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

balbiś - miał jakieś dziwne perypetie jak był nastolatkiem z chłopakiem o imieniu Borys. No i dlatego.

Dagmar - Twoja odpowiedź też mi się podoba ;-)

niunia - Emilka - super imię, ale.... mój znów nie chciał się zgodzić ;-) Córcia na początku chciała Emilkę. No i dlaczego? Bo to chłop :-)

No a teraz jak stoicie z sprawą imion?
 
reklama
widzę intensywne dyskusje z mężami/partnerami trwają o imię :) u nas dziewczynka od początku Liliana (chociaż rozważam jeszcze Lilę), już przy synu mieliśmy to imię wybrane, a teraz problem był z chłopięcym imieniem i na razie stanęło na Szymonie :)

Mój starszy syn ma na imię Maksymilian. Jak na niego patrzę teraz, to stwierdziłam, że żadne inne imię do niego nie pasuje.

Dla dziewczynki podoba mi się jeszcze Liwia.
 
widzę intensywne dyskusje z mężami/partnerami trwają o imię :) u nas dziewczynka od początku Liliana (chociaż rozważam jeszcze Lilę), już przy synu mieliśmy to imię wybrane, a teraz problem był z chłopięcym imieniem i na razie stanęło na Szymonie :)

Mój starszy syn ma na imię Maksymilian. Jak na niego patrzę teraz, to stwierdziłam, że żadne inne imię do niego nie pasuje.

Dla dziewczynki podoba mi się jeszcze Liwia.

Bardzo mi się Liwia podoba, tylko właśnie Liwia a nie Oliwia.
Nawet ostatnio mówiłam do męża "może Liwia" ale oczywiście padło "nieee"

Lilianna zawsze mi się podobało ale źle mi się kojarzy.
 
DJMka to już trzy Lilki mamy :p Twoja, moja i ostatnio któraś z dziewczyn pisała, że też rozważa, niestety nie pamiętam która :) Liwia też śliczne :)
No ja bardzo chciałam Liliankę ale mina mojego męża mówi za wszystko:wściekła/y:Chyba na żadną moją propozycję tak negatywnie nie zareagował:baffled: No ale to chłop w końcu - nie zrozumiesz o co takiemu chodzi;-)Dzisiaj mieliśmy kolejną dyskusję i po moim stanowczym veto na Oliwię i Julię (powiedziałam dosadnie żeby dał już sobie spokój) mąż upatrzył sobie Emilkę i nic tylko chodzi za mną i gada do brzucha Emilka, Emilka Emilka...no to ja sobie mowię Lilianka, Lilianka i taką prowadzimy konstruktywną debatę:-D:-D (no i teściowej podoba się Emilka i mimo tego, że ja ją naprawdę baaardzo lubię, to może gdyby mąż mi o tym nie powiedział to i wzięłabym pod uwagę to imię, no ale będzie później że teściowa wymyśliła więc z zasady i solidarności jajników jestem na nie;-):-D)Teraz chłopina trawi moje wymysły to jest Kaja i Emma, szczególnie że mąż lubi imie Maja, ale ja nie chcę a Kaja przecież podobne, a o Emmie mu powiedziałam, że prawie jak Emilka więc sobie będzie mówił do córki Emcia, Emiś i będzie ;-)
 
madzikm76 Maja a Kaja to dla fceta niewielka różnica pewnie :p nieźle kombinuejsz z tą Emma faktycznie zdrobnienia takei same mogą byc :) hahaha rozbawiła mnie wasza konstruktywna debata :p mój czasem mówi do brzuszka "wiem synusiu że tak jesteś ale niech mamusia sobie myśli że jesteś dziewczynką" bo wie, że się wtedy wkurzam i robi mi na złosc..ah Ci mężczyźni..
 
U Nas z tym imieniem też cyrk,bo nie możemy w ogóle dojść do porozumienia. :-D Zuzia zawsze mówi takie,jakie się Tatuśkowi podoba - no bo te Mamy są niefajne,no i przecież Tata,to Tata. ;-) A mi znowu ono nie odpowiada. :zawstydzona/y:
Ale postanowiliśmy już,że na Sylwestra będzie znane na 100%. :-D Po cichu czuję,że Mężu wymięka,co do moich propozycji i i tak stanie na moim, :-p :-D
 
reklama
To widzę, że Liliana będzie licznie wybieranym imieniem ;)

Dagmar dlaczego Ci się źle kojarzy?

Madzikm mojej teściowej podoba się Anastazja :-) już przy synu mówiła o tym imieniu, a teraz ze swoją drugą synową mówią, że będzie Marysia :wściekła/y:
A Ty kombinuj ;) kobiety potrafią manipulować facetami ;-)

Mi się jeszcze Mia podoba. Kiedyś myślałam o Lenie, ale dużo dziewczynek o tym imieniu w przedszkolu.
 
Do góry