reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

O widze, ze Lilianna na topie :) Jak moj brat tak kilka lat temu dal na imie corce to sie wszyscy dziwili w rodzinie i krecili nosami. A to takie ladne imie :)

Z usmiechem czytam o waszych sporach imiennych z mezami i ciesze sie ze u nas juz dawno wybrane bo my oboje z tych lubiacych stawiac na swoim ;)

Co do imienia, my z mezem juz od kilku tygodni glosno mowimy do malego po imieniu jak jest aktywny i mam wrazenie ze on naprawde reaguje slyszac swoje imie, bo zazwyczaj nastepuje wtedy seria szybkich i mocnych kopniakow :) Naturalnie wiem, ze nie rozumie, ze to jego imie, ale wydaje mi sie ze pamieta juz to konkretne slowo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
DJMka a Tobie jak rozumiem Anastazja i Marysia się nie podobają? Za każdym razem mnie zadziwiają teściowe..jedne chcą wybierac płec, drugie imiona...jak się jej podobają te imiona to trzeba było tak nazywac swoje dzieci a nie Twoje :p

Jouluatto macie szczęście, ze wcześniej zdecydowaliście :) co do maluszka to nawet jak nie rozumie znaczenia słowa to wie, że to do niego jak mu ciągle powtarzacie to się rusza i cieszy :) moja mała jest zdecydowanie bardziej aktywna jak tatuś dotyka brzucha i do niej mówi, ja ja głaszcze i głaszcze żeby kopnęła a on się przytuli do brzucha i od razu mała kopie :p
 
To widzę, że Liliana będzie licznie wybieranym imieniem ;)

Dagmar dlaczego Ci się źle kojarzy?

Madzikm mojej teściowej podoba się Anastazja :-) już przy synu mówiła o tym imieniu, a teraz ze swoją drugą synową mówią, że będzie Marysia :wściekła/y:
A Ty kombinuj ;) kobiety potrafią manipulować facetami ;-)

Mi się jeszcze Mia podoba. Kiedyś myślałam o Lenie, ale dużo dziewczynek o tym imieniu w przedszkolu.

z taką jedną wredną małpą :D

też macie tak, że nawet jak wam się imię podoba a znacie kogoś z tym imieniem i paskudnym charakterem, to już imię wam brzydnie? No przynajmniej na tyle, że dziecku bym nie dała :)
Tak mi się podoba Grzegorz ale znam jednego co na dziwki lata za zgodą żony i 2giego, co się tylko za babami ogląda, zdradza i kłamie, no i już bym nie dała :/
 
Też macie tak, że nawet jak wam się imię podoba a znacie kogoś z tym imieniem i paskudnym charakterem, to już imię wam brzydnie? No przynajmniej na tyle, że dziecku bym nie dała :)
Tak mi się podoba Grzegorz ale znam jednego co na dziwki lata za zgodą żony i 2giego, co się tylko za babami ogląda, zdradza i kłamie, no i już bym nie dała :/

Oczywiście, że tak:tak: Nam w ten sposób ładnych parę imion odpadło:tak:
 
z taką jedną wredną małpą :D

też macie tak, że nawet jak wam się imię podoba a znacie kogoś z tym imieniem i paskudnym charakterem, to już imię wam brzydnie? No przynajmniej na tyle, że dziecku bym nie dała :)
Tak mi się podoba Grzegorz ale znam jednego co na dziwki lata za zgodą żony i 2giego, co się tylko za babami ogląda, zdradza i kłamie, no i już bym nie dała :/

Hahaha,mój to Grzegorz. :-p :-D
 
reklama
Ja mam to samo z imieniem, że zwykle mi się z kimś kojarzy i dlatego odpada. Za pierwszym razem było jakoś łatwiej, a teraz przez kolejne 10 lat chyba już za dużo ludzi poznałam i naprawdę wiele ładnych imion się nie nadaje :eek:
 
Do góry