reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

U Nas też jest problem z imieniem chłopięcym. :-D :-p Jak dla Dziewczynki mieliśmy 100% Zosię,tak dla Chłopca ja i Zuzia chcemy Kubuś,to Grzesiek woli Borysa. :sorry2:
 
reklama
Nam z kolei zawsze bardzo się Kuba podobał, a sąsiedzi mają kota Kubę, więc jakoś tak dziwnie bym się z tym imieniem czuła. Ale dylematu nie ma, bo przecież będzie Ewcia:-)
 
Kiedyś mnie mocno wkurzało, że ludzie nadają zwierzętom ludzkie imiona, ale od kiedy uświadomiłam sobie, że zwierzęta są zazwyczaj lepsze od ludzi to już mnie to nie rusza :-) Ja mam na imię Kasia i znam wiele zwierzaków o tym imieniu :p Sama nazwałam królika Bogdan (samiczkę :p ) :D
 
Takie piękne imię, a żadna nie chce tak córki nazwać... jakichś światowych się zachciewa, zamiast pięknej, słowiańskiej Kachny ;) :p
 
A mi chodzi po głowie Sara - sprzeciw :-(
Daria juz coś lepsza reakcja.....

zawsze mi się Sara podobało, ale mojemu małżowi niestety nie :/

Takie piękne imię, a żadna nie chce tak córki nazwać... jakichś światowych się zachciewa, zamiast pięknej, słowiańskiej Kachny ;) :p

rany, mi się od razu kojarzy Katarzyna W i moja ex. koleżanka Katarzyna która wyniosła mi z domu złoto za 7300 zł. :O

znam jeszcze 1ną Kaśkę, ale ta dla odmiany jest ok ;D
 
My dla synka rozważaliśmy Filip lub Marcel, ale będzie córka, a dla niej miałam już od dawna wybrane imię Pola - będe miała dwie córeczki Nine i Pole :)
 
reklama
My z mężem rozważaliśmy imię Pola, ale na razie stanęło dla chłopców Kamil i Kondrad a dla dziewczynek Blanka i drugie imię jest bardziej problematyczne, bo córcia chciałaby Iga, mąż Tamara a ja się skłaniam ku Kalinie :-)
 
Do góry