reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

Ee tam Jaśki to fajne chłopaki :-)
Całkowicie się z Tobą zgadzam!

Agunia to masz takie same typy jak ja. Najbardziej chciałam Leona, ale M nie zgadza sie, pózniej był Antoś bo lubie zdrobnienie Tosiek, ale mój synek mówi że u niego w przedszkolu jest Antoś i on jest niegrzeczny, wiec też nie :-), Julek i Ignaś bardzo mi sie podoba, ale znowu M nie zgadza sie, on mysli właśnie o Tadziu, mi tez podoba sie, ale jednak ostanio coraz bardziej myślimy o Franku.

A co skojarzeń to jak byłam w pierwszej ciązy to chcieliśmy Maksa, ale wszyscy nam mówili że na podwórku każdy prawie tak woła na swojego psa. Wkoncu mamy Jasia, ale też moja mama mówiła że w pracy wszyscy jej koledzy Jaski to pijacy:-)

Franek był moim pierwszym typem :-)
 
reklama
Właśnie uprzytomniłam sobie, że dla naszej Asi nie mamy cały czas drugiego imienia no i teraz dylemat. Jakie wybrałyście imiona, czym kierowałyście się przy wyborze? Jakieś imiona np. po dziadkach/babciach, czy kierowałyście się tylko gustem?
 
moje dzieci mają wybrane 2imiona po swoich dziadkach czyli rodzicach męża,nie protestowałam bo mojemu na tym zależało,jego rodzice nie żyją od wielu lat a imiona raczej na topie mieli jak na dzisiejsze czasy,więc luzik.Syn ma JAN na drugie a córka będzie na drugie JULIA.
 
Właśnie uprzytomniłam sobie, że dla naszej Asi nie mamy cały czas drugiego imienia no i teraz dylemat. Jakie wybrałyście imiona, czym kierowałyście się przy wyborze? Jakieś imiona np. po dziadkach/babciach, czy kierowałyście się tylko gustem?

My dajemy drugie po dziadkach. Akurat się tak składa, że dziadziusie naszego malucha maja tak samo na imię czyli Stanisław. Ale to chyba tradycja jakas bo moi dziadkowie też mieli na imię tak samo - Emil.
 
my nie myslelismy jeszcze czy bedziemy dawac drugie, moj maz nie ma drugiego, a ja mam, ja chcialam po dzidku- Jan,ale to sie okaze, chciala bym, zeby byl Michał Jan, ale nawet nie gadalam z mezulkiem :-)
 
Agunia ja miałam kolegę Tadzia i niestety nie polecam..ale cała reszta piękne imiona :) Moja mama miała wujka Antosia i słyszałam o nim mnóstwo pięknych historii więc bardzo dobrze mi się to imię kojarzy :)

Lizzy Adam bardzo ładnie :)

co do drugiego imienia to ja chciałabym dać po mojej mamie ale jeszcze z mężem o tym nie rozmawiałam.
 
reklama
Mnie moja mama piłuje o drugie imię da dziecka, ale ja jakoś nie mam potrzeby:confused:
sama nie mam drugiego i się cieszę bardzo, mam za to dwa nazwiska i jakby jeszcze imię do tego - kto by to wpisywał :-D:-D
mam nadzieje, że dziecko wda się we mnie i tez zadowolone będzie, a jak nie to mi wypomni he he he
kroczek_k a ty dlaczego nie dajesz jeśli można wiedzieć:-)?
 
Do góry