reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

reklama
Fajnie, że większość z was już podjęła decyzję jak nazwać dzieciaczki. U nas ta kwestia jest ciągle w powijakach. Na tapecie obecnie mamy Antosia, Ignasia, Julka, Tadzia i Leona. Chyba najbardziej przemawia do mnie Tadzio, ale znam dwóch i obaj są alkoholikami, a to chyba nie za dobrze rokuje ;-)
 
Fajnie, że większość z was już podjęła decyzję jak nazwać dzieciaczki. U nas ta kwestia jest ciągle w powijakach. Na tapecie obecnie mamy Antosia, Ignasia, Julka, Tadzia i Leona. Chyba najbardziej przemawia do mnie Tadzio, ale znam dwóch i obaj są alkoholikami, a to chyba nie za dobrze rokuje ;-)

Mnie się najbardziej Ignaś podoba:tak:
 
U nas będzie Adam Krzysztof chociaż nie wiem czy mi się jeszcze nie odwidzi
moja znajoma przez cały czas mówiła że będzie krysia a jak mała zobaczyła to już wiedziała że Helenka
 
Fajnie, że większość z was już podjęła decyzję jak nazwać dzieciaczki. U nas ta kwestia jest ciągle w powijakach. Na tapecie obecnie mamy Antosia, Ignasia, Julka, Tadzia i Leona. Chyba najbardziej przemawia do mnie Tadzio, ale znam dwóch i obaj są alkoholikami, a to chyba nie za dobrze rokuje ;-)

ja znam 2 i jeden też chla :D :D
Mi się strasznie Antoś, Ignaś i Leon podoba :)
 
Fajnie, że większość z was już podjęła decyzję jak nazwać dzieciaczki. U nas ta kwestia jest ciągle w powijakach. Na tapecie obecnie mamy Antosia, Ignasia, Julka, Tadzia i Leona. Chyba najbardziej przemawia do mnie Tadzio, ale znam dwóch i obaj są alkoholikami, a to chyba nie za dobrze rokuje ;-)

Ja mam dziadka Tadzia, nie jest alkoholikiem ale wypić lubi :-D Jak Ci się źle kojarzy to nie dawaj, mi się wszystkie podobają, koleżanka ostatnio rodziła i nazwała synka właśnie Leon - nie tak popularne jak np. Antoś czy Ignaś.
 
Antos i Ignas to byly nasze dwa glowne typy. Stanelo na Ignasiu, chociaz zobaczymy po porodzie czy nam sie nie odwidzi. Tadzio bardzo fajne imie, takie niespotykane teraz. Moj niedoszly tesc tak mial na imie, bardzo fajny czlowiek, tylko taki misiek z niego byl.
 
Agunia to masz takie same typy jak ja. Najbardziej chciałam Leona, ale M nie zgadza sie, pózniej był Antoś bo lubie zdrobnienie Tosiek, ale mój synek mówi że u niego w przedszkolu jest Antoś i on jest niegrzeczny, wiec też nie :-), Julek i Ignaś bardzo mi sie podoba, ale znowu M nie zgadza sie, on mysli właśnie o Tadziu, mi tez podoba sie, ale jednak ostanio coraz bardziej myślimy o Franku.

A co skojarzeń to jak byłam w pierwszej ciązy to chcieliśmy Maksa, ale wszyscy nam mówili że na podwórku każdy prawie tak woła na swojego psa. Wkoncu mamy Jasia, ale też moja mama mówiła że w pracy wszyscy jej koledzy Jaski to pijacy:-)
 
reklama
Do góry