reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

A i u nas problem z imieniem dla chlopaka. Dla dziewczynki zawsze chciałam Zosia, a że znowu chłopak to nie ma imienia. Na początku synek wymyślił Tymon bo jego najlepszy kolega z przedszkola tak ma, tylko że my nie chcieliśmy, wiec mówi że może Krzysiek, dla nas znowu na nie, ja bym chciała Leona ale M sie nie zgadza, i tak chyba zostanie Franek ale to tez jeszcze nie jest pewne bo mi tez podoba sie Ignaś lub Nikodem
 
reklama
misiarska śliczne imiona :)

oliwia Zosia <3 moje ukochane imię. Franuś super, Ignaś też śliczne, niestety co do Nikodema to znam trzech i co jeden to gorszy:zawstydzona/y:
 
Witam Was :)
My z mężem nie mieliśmy problemów z imieniem. Oba wymyśliłam ja (w końcu kobiecie w ciąży się nie odmawia :-))
Dla dziewczynki miało być Martynka.
Dla chłopaczka Stanisław.
No i mamy Stasia :)
 
A u nas nie było problemu z imieniem jakby była dziewczynka to nazywała by się po mojej cioci Tosia a że będzie synek to od zawsze mąż chciał Szymona i tak też zostało ;)
 
proszę jak się imiona poznajdywały- super :)

Szymon chciałam dać Amelii ale odpadł zaraz. Niestety 1szy synek szwagra, który umarł mając kilka godzin miał tak na imię :(
 
reklama
Do góry