reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

Edysiek moja siostra ma na imię Kinga, kawał aparatki z niej ;) kręcone dziecko :)
a męża siostra ma na imię Marlena, taka dziwna jest ;)

ale powiem szczerze, że rzadko spotykane teraz oba imiona na tle Mai, Len czy Nikoli.

Dagmar Iwonę mam ciotkę, nie lubię jej. Ale chyba wolałabym Iwonę niż Grażynę ;)


Za to mój syn na pytanie: jak będzie nazywała się Twoja siostra? odpowiada: Liliana Lifting ( z bajki Auta) :-)
W sumie zastanawiamy się nad formą: Lila czy Liliana, ale to już pikuś ;)
 
reklama
u nas Lila bo jestem złośliwą synową :p ale w zasadzie to faktycznie pikuś a nie różnica ;) synuś ładnie siostre przedstawia ;D
 
W sumie zastanawiamy się nad formą: Lila czy Liliana, ale to już pikuś ;)

Moja ciotka miała chyba też taki dylemat, więc nazwała swoją córkę Liliana Anna ( bo jest jeszcze wersja Lilianna :D )
Mi się wydaje, że bardziej praktyczna będzie wersja Liliana, bo jak dziecko będzie podawało swoje imię Lila w szkołach, urzedach itp. to będą mu z automatu robić domniemaną pełną wersję imienia.
Miałam na studiach koleżankę, która miała na imię Magda ( nie Magdalena ) i zawsze, każdemu nowemu wykładowcy musiała tłumaczyć że jest po prostu Magda, a nie Magdalena. A trafiali się tacy ( ci już bardzo leciwi ) którzy starali jej się udowodnić, że lepiej wiedzą jak ona ma na imię... Jakbym świadkiem nie była, to bym nie uwierzyła ile taka pierdoła może nerwów popsuć.
 
Ale tu dziewczynek jest :szok: :-D
My myśleliśmy o Tomaszu- Tomek Tomuś, ale wiadomo póki się nie urodzi mamy czas na zmianę, potem niby też można imię zmienić :tak: a teraz się tak zastanawiamy nad Aleksem :D co wy sądzicie o takim imieniu dla chłopca ? :)
 
Ale tu dziewczynek jest :szok: :-D
My myśleliśmy o Tomaszu- Tomek Tomuś, ale wiadomo póki się nie urodzi mamy czas na zmianę, potem niby też można imię zmienić :tak: a teraz się tak zastanawiamy nad Aleksem :D co wy sądzicie o takim imieniu dla chłopca ? :)

Aleks jako pełne imię, czy zdrobnienie od Aleksandra? Bo u nas właśnie Aleksander będzie :-)
 
Ale tu dziewczynek jest :szok: :-D
My myśleliśmy o Tomaszu- Tomek Tomuś, ale wiadomo póki się nie urodzi mamy czas na zmianę, potem niby też można imię zmienić :tak: a teraz się tak zastanawiamy nad Aleksem :D co wy sądzicie o takim imieniu dla chłopca ? :)

koleżanka ma Aleksa. Fajne to imię :)

Dagmar Grażka nie jest taka zła. Chociaż niestety kojarzy mi się z tą piosenką GRAŻKA domowe melodie - YouTube

No genialne :D :D :D
ale piosenka :D ale ta laska co śpiewa- genialna!!!
 
Moja przyjaciółka ma na imie Grażyna ale wszystcy mówimy Grażka.Bardzo sympatyczna dziewczyna,do rany przyłóż,wiecznie uśmiechnięta ale z drugiej strony nie pozwoli sobą rządzić-facetów zawsze trzymała w garści..teraz meża;-). Do tego bardzo zaradna. No i mega kobieca i nie chodzi mi tu tylko o wygląd ale i zachowanie..
 
Moja przyjaciółka ma na imie Grażyna ale wszystcy mówimy Grażka.Bardzo sympatyczna dziewczyna,do rany przyłóż,wiecznie uśmiechnięta ale z drugiej strony nie pozwoli sobą rządzić-facetów zawsze trzymała w garści..teraz meża;-). Do tego bardzo zaradna. No i mega kobieca i nie chodzi mi tu tylko o wygląd ale i zachowanie..


no pocieszajcie mnie. Ta Grażka nawet fajny skrót.
No ale Grażynka i Grazia- masakra
 
reklama
Aleks jako pełne imię, czy zdrobnienie od Aleksandra? Bo u nas właśnie Aleksander będzie :-)

raczej Aleks sam, bo zdrobnienie z Aleksandra to Olek- nie za bardzo mi się podoba :sorry2: a tłumaczyć wszystkim że Aleksander albo Aleks będzie męczące :tak:

koleżanka ma Aleksa. Fajne to imię :)



No genialne :D :D :D
ale piosenka :D ale ta laska co śpiewa- genialna!!!

Czyli można mieć takie imię w dokumentach ? podoba mi się ale obawiałam się że nie będzie można dać w USC oficjalnie Aleks :szok:
 
Do góry