reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

dagmar a Ty kochana w końcu usłyszałaś jakieś magiczne "tak"? bo muszę przyznać, że bardzo na to czekam :)

dobrze, że my z imieniem już dawno ustalone :p Lila zostaje jak była :)

Ja mam drugie imię i nigdy mi w niczym nie przeszkadzało i Lilka na pewno też drugie dostanie. chciałabym dać po mojej mamie bardzo, ale teściowa chyba padnie trupem albo dostanie piany na ustach ;/ bardzo mi się spodobał pomysł drugiego imienia po babci, muszę o tym pomyśleć, dzięki z podpowiedź :)


na 99% zostaje Łucja.
Mój synek już wymyślił siostrze ksywkę "Łucja- rewolucja" nooo będzie rewolucja, oj będzie :D

2gie nie ma magicznego "tak" ale już chyba wolę Łucja Grażyna niż Łucja Iwon
No makabra te teściowej imiona :( Z 2 strony nie chcę być chamska
Ale Amelia ma po mojej mamie, chłopcy po dziadkach i teraz głupio nie dać po 2giej babci. Sama nie wiem :/
 
reklama
Adela mój syn ma na imię Maksymilian :) Fajny z niego dzieć :tak: Nie wyobrażam sobie, by miał nazywać się inaczej :-)

Dla mnie ważne było danie synowi imienia po jego tacie. A córcia będzie miała po mnie, bo tak sobie to zaplanowałam. Na tym już mi tak bardzo nie zależy.

My mamy 3 literowe nazwisko, więc 2 imiona nie są jakąś tragedią. Nie zawsze się je wpisuje w papiery w przeciwieństwie do podwójnych nazwisk. Poza tym to kwestia nauczenia dziecka, że ma dwa imiona.
Nad córką się tylko zastanawiam, czy nie za długie imiona będę, bo ona po ślubie może zmienić nazwisko ;) nie chcę, by potem mnie ganiała :-D

W ogólniaku miałam koleżankę, która dopiero przed maturą dowiedziała się, że ma 2 imiona :)
 
Na studiach mam kolegę Maksa i jest geniuszem jeżeli chodzi o informatykę ale też jako człowiek jest bardzo sympatyczny :-) My szukaliśmy imienia którego nie ma u nas w rodzinie (nie za bardzo się kochamy;) a po teściu raczej nie damy (Jerzy), TŻ wymyślił Tomasz i się przyjęło a ja chcę żeby po tatusiu miał chociaż 2 imię i będzie Tomasz Daniel :-D a nazwisko ma 9 liter, mam nadzieje że nie za długie to będzie wszystko :cool2: Mój brat ma imię i nazwisko po ojcu, różni ich tylko PESEL w urzędach śmiesznie czasem było ^^
 
U nas z imieniem chyba postanowione, w sumie ekspresowo poszło.
Głównie córcia wybierała.
I tak Alicja od razu odpadła. I chyba zostanie Kinga (córa już mówi zgrobniale Kinia) :-) Jeszcze była Marlenka, ale mąż niezbyt był chętny.
Czyli ostatecznie ma być Kinga Marlena :-)
 
U nas z imieniem chyba postanowione, w sumie ekspresowo poszło.
Głównie córcia wybierała.
I tak Alicja od razu odpadła. I chyba zostanie Kinga (córa już mówi zgrobniale Kinia) :-) Jeszcze była Marlenka, ale mąż niezbyt był chętny.
Czyli ostatecznie ma być Kinga Marlena :-)

noo i jakie ładne imiona :)
 
reklama
Do góry