reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

reklama
He he he Patusiu Emilke będziesz miała chyba, podkreslam chyba tylko Ty:)) Wiem, że sa imiona powtarzajace sie:) Bedzie kilku Kubusiów, jedna Łucja i Kinga, Jest tez Antos i IgnasChyba takze OlaDziewczynki dopiszcie jeszcze jak juz ktos jest zdecydowany:)))

A co do Nikoli to mam chrześnicę o tym imieniu i wolamy do niej Nikusia:)) Dziewczynka żywe srebro z niej:))
 
Mój mąż strasznie napiera na Emilkę, jeszcze gotowy jest, jak będę zmęczona i obolała zaraz po porodzie, wypełnić wszystkie dokumenty i mi córkę tak zarejestrować ;-)
U nas dalej w temacie imion wojna, jedyne w miarę zgodne imię to Emma Maria :-)
 
madziakm ty tam uważaj na te imię jak mąż pójdzie wpisać, mój chciał Amelce wpisać Inez :O
Mało brakowało ale się bał, że go zabije :D :D

Jeszcze mamy w drodze Lilkę
 
reklama
Madzikm, ale Emilka ładne!:):)

Dagmar, dobrze pamiętam że Twoja będzie Łucja Laura? Jeśli przekręciłam to przepraszam. Łucja mi się bardzo podobało, ale mężowi nie;(
 
Do góry