reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

No to cio, że dziękuje w Polsce się nikt nie doczepi a we Francji to musicie nadczymś pomyśleć. Zresztą z moich obserwacji wynika, że do maluszka jeszcz dłłłłłłłłłłługo po porodzie mówi się Myszko, maleństwo, misiu, kochanie itp. a więc może problemu nie będzie.
 
reklama
Czemu nie Bruno?????
A ja już sama nie wiem, bo nam obogu podoba sie Leo, a teściową to :angry::chief::errr: w d^&** kopnąć i tyle. Ale cholera jedna wzorowo umie mnie wk@#$%^&*ć:sick:
 
Olej teściową. Jakby był np adaś, to tez nazwie go po swojemu - np Adameczek hihi.
Taki już los nas - synowych...:dry:
 
Luckymama Dita ma w 100% racje
Oleją i już przecież i tak nawet jakbyś się najbardziej na świecie starała to do każdego imienia sobie swoją odmiane wymyśli.

A Bruno jak dla mnie jest za twarde i kojarzy mi się z "na dobre i na złe" z łysym lekarzem :-p
 
Boziu tylko nie Di Caprio:no::szok::oo::oo2::surprised:
Tylko Zawodowiec:tak:. Bo to od niego się zaczęło z imionami. Dziewucha Matylda a chłopiec Leon.

Teściowa ZMORA jedna!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
NO i dzisiaj Tomeczek doszedł do wniosku, że Bebik się urodzi na Mikołaja to może i mój upragniony (zaraz obok Kajtusia oczywiście) Mikołaj będzie:-D:-D Ale się ucieszyłam to Wam mówie:-D:-D
 
Do góry