reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla synka

reklama
Wybrałabym te najmniej popularne w ciągu ostatnich 5 lat. Sama mam bardzo popularne imię i długo nie mogłam się pogodzić z tym, że nazywam się tak samo jak połowa dziewcząt w klasie
 
Jaś straszne oklepane aktualnie tak jak wszystkie Antki, Franki i Kuby. Nikodem ładne, ale też dosyć pospolite. Ignacy też okej
 
No wciąż powtarzam - to nie nam ma się podobać.
Żadne z tych imion nie jest obraźliwe i mogą się podobać.
Mnie także akurat zniechęca do tych imion głównie ich popularność. Ale też forma zdrobniała: Nikoś i Ignaś.
 
reklama
Potrzebujemy pomocy , nie umiemy się zdecydować na imię dla synka, w pierwszej kolejności mamy Jasia, Ignasia i Nikodema. Pomóżcie

A kto powiedział, że obce baby zdecydują jak będzie nazywało się moje dziecko? Pytam o opinie
Ja np chciałam Krzysia, mąż Jakuba.
W nosie mamy i mieliśmy, czy imię jest oklepane, zbyt częste, że jest w czołówce wybieranych imion od iluś tam lat.
Wybraliśmy imiona , które MY chcieliśmy dać synowi a nie statystyki, rankingi czy obcy ludzie.

A teraz założmy, że miałabym do wyboru TYLKO Jasia , Ignasia i Nikodema ...
Jaś i Nikoś w rodzinie już są , więc zostałby Ignacy.
 
Do góry