reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla maluszka.

Ja wybralałabym Ignacego i Magdalene. Fajnie sie zdrabnia te imiona. Malutka Madzia i dorosła powazna pani Magdalena 😀 Mały Ignaś i dorosły Ignacy 😉 ale i tak najwazniejsze, żeby imiona podobaly się rodzicom :)
 
reklama
Mam identyczne zdanie jak Koleżanka (mam nadzieję, że nie poczuła się urażona DarkAsterR) 🙂
Nie w żadnym wypadku nie poczułam się urażona. Ile osób tyle opinii, pytam z ciekawości jak te imiona są odbierane. Akurat te 2 imiona męskie były wybierane "na siłę". Od dzieciństwa marzyło mi się inne imie dla synka, ale już powtarza się w najbliższej rodzinie i nie chcę ich dublować. Wiem, że "usłyszę" pewnie rady, że skoro podoba Ci się tyle lat to może warto nazwać, ale NIE - myślałam o tym i coś mi "zgrzyta" z tyłu głowy i przeszkadzało by mi to bardzo :(
 
Zdecydowanie Marcel dla chłopca, sama synowi tak dałam i według mnie ładniejszego nie ma 🤩 a dla dziewczynki trudno mi wybrać z wymienionych. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry