reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Malaga to Twoj mezus tez Krzys ?? ;D ... ja tez chcialam Krzysia ale ... junior odpada tak jak u Ciebie ... dlatego juz definitywnie zostaje

Dawid Krzysztof :)
 
reklama
A mi sie zmienilo i chlopiec bedzie Ian (ijen czy jak to sie po polskiemu pisze) a dla mnie Janek jak moj ukochany dziadek :)
Dziewczynka dalej Eva !
 
Jesli bedzie chlopiec,to obstawiam-Daniel,moze byc tez Szymon lub Mikołaj.Co do dziewczynki,to podoba mi sie Oliwia,ale za duzo dziewczynek o tym imieniu teraz na swiat przychodzi.Ja bym chciala imie Hania,ale nikomu z rodziny sie ono nie podoba,mezowi tez nie :) Ostatecznie moze byc Aleksander,albo Aleksandra ;)
 
jesli bedzie drugi synus to Igor
a jesli dziewczynka to Weronika lub Sara.....
zdecydujemy jak ją zobaczymy!
 
A mi sie zmienilo co do chlopca i bedzie tez Erik a dziewczynka dalej Eva :) Miedzynarodowe imiona i obydwie strony sa happy!
 
reklama
U mnie jest wiadomo.Dla chlopca daje imie Kacper.Wczesniej chcialam dac Mateusz lub Alex.A dla dziewczynki chcialam dac Martyna lub Wiktoria albo Nicola.Ale nie bedzie coreczki.Bo lekarz mi powiedzial,ze mam syna czyli Kacperka.takie imie chcial moj narzeczony.Mi tez sie podoba takie imie:p
 
Do góry