reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

a u mnie bylo tak, ze cala ciaze i ejszcze przed mial byc Wiktor a w sumie jest Maksymilian Wiktor
:laugh:
a dla dziewczynki podobaja mi sie: Laura, Emma, Natalia, Marta, Rita, Marisa

ale najwazniejsze jest aby imie do nazwiska pasowalo!
 
reklama
Coffee:) Ja mam na imie marta.Powiem szczerze ze bardzo fajnie jest sie tak nazywac :D
ja sobie planowalam ze bede miec 4 dzieci:p Z czego..na pewno dziewczynka bedzie Aleksandra czyli Ola:)Druga..Marysia:)Po prababci..Chlopiec..hmmm...Chlopiec to chyba Franek:p Franciszek..po pradziadku..a drugi...to chyba...hm..moze Michal?Bedzie Misiu:)
Dobranoc:)
 
coffee masz rację - do nazwiska pasować musi.
Moja koleżanka ma dwu członowe nazwisko (tak jak ja) dziecko je otrzyma (tak jak nasze). Tylko że jej ma 17 liter a chce dać albo imię
Katarzyna lub Magdalena a chłopcu: Grzegorz. ;/
 
Boże tyle macie pomysłów a u mnie pustka a tych imion trochę mi potrzeba.... ;) Po przeczytaniu wątku zaczęło mi się podobać Oliwia tylko, że nazwisko też mam na O więc nie wiem czy to będzie fajnie czy nie ?
 
ja mam podobny problem Szymon mi się podoba ale w nazwisku mam na sz więc na razie wymyśliłam Mikołaja , a że czasu to ja mam jeszcze masę to myślę że jeszcze nieraz zmienię zdanie
 
A mi sie jeszcze Iga spodobala...
A z takich dziwnych imion jeszcze..Moj brat ma na imie Oktawian:)
I nazwisko panienskie moje bylo na O..I to jakos nie sprawialo trudnosci:)
 
U mnie w rodzinie wiele osob ma imiona zaczynajace sie na I.Ale wiekszosc z nich jest malo popularna-tak wiec jest u mnie w rodzinie- Ilona, Iwo(to jest stary kon juz, wiec nie jest nadane przez serial "Zbuntowany aniol", tylko od Iwo Branickiego), Irma, Ina. Wszyscy sie dziwia na takie imiona, ale ja sie przyzwyczailam do tego.
 
A ja dopiero w 4 tygodniu i tez juz mysle....Imie musi byc nieco miedzynarodowe... moj chlopak anglojezyczny i cala jego rodzina tez ... moja rodzinka polskojezyczna wiec zeby bylo ok musze sie niezle naglowic. Dziewczynka bedzie na bank Eva,
Chlopiec moze Wiktor (Viktor) albo Adam.... albo nie wiem co :(
 
Dla dziewczynki ostatnio spodobało mi się imię Natalka, Marysia - po teściowej ;)
A dla chłopca - Staś (po tatusiu :D ), Kubuś..

Jak już będę w ciąży będę intensywniej myśleć ;)
 
reklama
Do góry