reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Dobrze ,że są różne gusta-bo inaczej większość dzieci miałyby takie same imiona i np.wołając swoje dziecko na jego dżwięk odwraca się pięcioro dzieci z takim samym imieniem-ale by dopiero było a panie nauczycelki w szkole dopiero by przeżywały koszmar -w jednej klasie sześć Wiktorek sześć Jasiów itp. ::)
 
reklama
Wiesz co lana masz racje glupio jest w klasie jak jest kilka osob o tym samym imieniu .Ja jak chodzilamdo pierwszej klasy to dziewczynek o imieniu magda bylo 5 .I nauczycielka zwracala sie do nas po nazwisku chociaz nie miala takiego zwyczaju
 
Właśnie tego chcieliśmy z mężem uniknąć. Ale chyba nie da rady bo imiona, które nam się podobają są teraz niestety w modzie. :|
Pozostaje tylko nadzieja, że do czasu jak zaciążymy moda minie, albo my wpadniemy na inny genialny pomysł co do imienia :)
 
Witajcie widze,ze to odwieczny problem z imionami,dla kazdego jest to ciezki wybor,szczegolnie jak zobaczysz malenstwo,a imie ktore wybralkismy nie bedzo bedzie pasowac,wiec trzeba miec kilka,ale to takie ciezkie aby sie zdecydowac,ja kiedys wpadlam na strone gdzie kazde imie jest opisane,dokladnie,az sie wystraszylam jak przeczytalam wlasne,bo sie zgadzalo,choc wierze,ze przeciez nie wszycy sa tacy sami,a jednak imie do wielu pasuje.No ale jak przeczytalm pare imion ktore mi sie spodobnaly dla dzieciakow,to mowic szczesze zasze cos mnie tam ruszalo,niewiem czemu,a zreszta chyba za duzo mysle o tym wszystkim,hmmmmm.......
Ciezki wybor mam dla chlopca.
pozdrawiam
 
Mi osobiście stare imiona podobają sie, ale tylko na dojrzałych kobietach. Nie pasują mi one do małych dzieci- jak np Zosia, Stasio, Każdy wiadomo ma swój gust, a gusta temat tabu!!!

Ale kobietki, skoro mamy już wybrane imiona, to gdzie są nasze fasolunie ;D
Chyba trzeba naszych męzów zapędzić do ostrej pracy ;D
 
Dobre pytaie Dodeczka i axxa gdzie one sa???????,chyba za intensywnie myslimy o tym,trzeba naszych facet przetrzymac tydzien bez przytulania i potem tak trafic aby bylo dobrze ;D powodzenia kobitki aby nas odwiedzily fasowlki ;D ;D ;D
 
Oj dziewczyny nie wiem czy tak jest dobrze .Moj maz przez caly tydzien ma abstynencje(mam taka nadzieje)I co ? Fasolki nie widac. No ale @ tez nie widac.A przytulanko bylo w dzien owulacji.
 
reklama
Do góry