reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

reklama
nie nie nie jestem zwiazana ze swoim imieniem i na inne nie zareagowalabym hehehe, ale tak z ciekawosci pytam. Bo jak sie dziecko skrzywdzi niewygodnym imieniem to mozna byloby zmieniac hehehe
 
ja nie przepadam za imieniem michalinka :) ale u mnie wybor duzo zalezy od tego jakie osoby znam o tym imieniu :) tak samo jak moj misiek nie chce jakuba bo kiedys znał tak jakiegos kolesia który był zryty hehe :)

helenki nie ma w wykazie 50 najpopularniejszych imion :)
antoś jest :) ale to nic :) teraz sie tak zastanawiam skad mi sie ten antos wziął.....a wiem...w żłobku miałam takiego przesłodkiego antosia kuleczke :) jak bedzie robaczek okrągły to będzie antoś a jak nie to coś się jeszcze wymyśli :)
 
larvunia nigdy nie wiesz czy imie wybrane bedzie sie dziecku podobało.A skrzywdzenie imieniem rozumiem w dwojaki sposób.
Nawet zwykła Anna może byc krzywdząca dla dziewczynki ktorej strasznie sie to imie nie podoba.
A chyba nie chcesz dac dziecku na imie Światłomierz:-)Słyszałam o jednym przypadku jak rodzice chcieli tak nadaćdziecku na imie,naszczeście urzędniczka odmówiła.
traschka to jest ta tolerancja dla rodzicow,gdyby zmienili zdanie.Bo chyba nie dla dziecka:-)
 
blahahahaha przepraszam, nie moglam sie powstrzymac heheheheheheh... ajkie imie.. masakra...
nie no slyszalam jak jedna babka zalila sie ze ma na imie Jadzia i "zdrobniale" lasnie wolali w szkole za nia Jaga i strasznie tego nie lubiala i sie wsciekala i kazala na siebie Jagoda wolac :sorry2:
 
tusen no jasne, że dla rodziców:) Może to dla biednych mam, których pijani mężowie poszli rejestrować dziecko w urzędzie i wymyślili jakieś imię na poczekaniu...:)
 
reklama
Do góry