reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Ja wczoraj pół nocy dyskutowałam z mężem o imionach, nawet weszłam na imiona dla kotów, hehe, kilka ciekawych tam znalazłam, naprawdę ładne! Ale nie wiem czy ktoś by to zarejestrował... oczywiście mówię czysto hipotetycznie bo moje wybrane są z tych tradycyjnych:)
 
reklama
dla mnie nadawalnie imion obcojęzycznych to trochę przesada, co innego jeżeli któryś rodzić pochodzi z innego kraju
 
fionka ja tez nie do końca to rozumiem, czasem mam wrażenie, że to jakieś kompleksy czy coś... Chyba, że ktoś mieszka za granicą to w ogóle inna sprawa i nie ma o czym dyskutować.
 
traschka już cię miałam opierniczać, bo źle zrozumiałam hahahaha

ja jestem tradycjonalistką i cenie pewne wartości, oczywiście każdy ma prawo wybrać imię dla swojego dziecka, ale niech to zrobi z głową, żeby później dziecię nie miało trudniej w życiu, patrz ekstremalny przypadek dzieci Wiśniewskiego - chociaż tam imię jest chyba najmniej znaczące hahahaha
 
powiedzcie mi dlaczego imion nie mozna w pozniejszym wieku zmieniac a nazwiska tak??

no i co sadzicie o imieniu Michalinka, Michasia... Misia ;-):-)
justynka1 nie widzialam posta sorki ;-)
 
reklama
fionka miło mi znaleźć na forum drugą "tradycjonalistkę", już myślałam że jestem jedyna i czułam się jak stara babcia ze średniowiecza hehehe :)
Mi imiona bardzo kojarzą się z osobami i czasem imię brzmi łądnie ale niestety osoba o tym imieniu skutecznie mnie do niego zniechęciła... I mój M. nie rozumie dlaczego nie chcę nazwać maleństwa Joanna, skoro sama przyznaję, że to łądne imię:) No ale... :)
 
Do góry