reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Nie doczytałam w takim razie:) Na naszej liście składającej się z dwudziestu imion dziewczęcych do rozważenia też jest Gaja:) Ale ja bym najbardziej chyba Lilę chciała. Mąż jednak upiera się, że to ma być mocne imię, więc póki co dyskutujemy. Z chłopcem będzie łatwiej- mniejszy wybór...
Aestima pisząc Lila, masz na myśli Lilianę?
Liliana to jedno z imion dla dziewczynki które znajduje się na naszej wspólnej liście tzn. mojej i męża, bo mamy jeszcze swoje osobne do których próbujemy się przekonać:-) Widzę jednak, że Liliana to dość popularne imię, przynajmniej na naszym forum.
Myślę, że jeśli będzie chłopczyk to damy mu na imię Jeremiasz, no ewentualnie Tymoteusz. Tyle, że jest jeszcze trochę czasu więc kto wie na czym stanie.
 
reklama
liliana tez mi sie bardzo podobała i chcialam tak dac ale kolezance sie taka urodziłą :(

aestima - moj małż też michałek :)
 
Przepraszam ze sie wtrącę bo jestem lutówka ale jak dobrze przeczytałam
Ogitu chcesz nazwać dziewczynkę Milla?
Ja od dawno o tym myślałam, a teraz juz wiem ze to będzie dziewczynka i nie wyobrażam sobie innego imienia dla Milusia, ale z tego co wiem ludzie w Polsce maja problemy z zarejestrowaniem tego imienia ,
i raz sie udaje a raz nie, bo to zależy od humoru urzędnika.
Czy Ty tez masz takie obawy ? czy mieszkasz za granicą?

Przy okazji, Liliana to piękne imię i tez o tym myślałam.
Pozdrawiam
 
Liliana mi się nie podoba... Można dać Lila- po prostu Lila i taką opcję właśnie rozważam:) Ale jak słyszę jak popularne są Liliany, na które też będzie się wołać "Lila", to powoli rezygnuję z tego pomysłu...
nixie- ogitu już ma Milkę, ale granicą mieszka o ile dobrze pamiętam... Ja też rozważałam Milusię ale mężowi się nie podoba:(
 
Ostatnia edycja:
mi się bardzo podoba też Michalina,ale znajomi mają tak już córkę nazwana,więc klops,córki jeszcze koleżanek mają na imię Laura i Liwia
 
ooo dziękuje ze informacje :) Ogitu pewnie nie miała za granica żadnych problemów z tym imieniem.
Ja zrezygnowałam z Liliany właśnie przez rosnącą popularność a a chciałam cos naprawdę wyjątkowego.
No to zmykam do lutówek :)
 
Ja dziewczyny nie wiem co do moich typów.
Dziewczynce dam napewno Mia-Maria,ale dla chlopca jest trudno wybrac.A ja sie czuje bardziej na chłopca.
Zastanawiam sie nad tym Benjaminem i jeszcze wpadło mi do głowy Bastian.Ale nie wiem.Jeszcze troche czasu.
 
oj, juz sie nie miałam wtrącać ..:-D
ale muszę dodać ze Mia-Maria bardzo fajnie brzmi , a moje maleństwo ma sie nazywać Milla Maria
..podobnie :)
zmykam
 
reklama
ooo dziękuje ze informacje :) Ogitu pewnie nie miała za granica żadnych problemów z tym imieniem.
Ja zrezygnowałam z Liliany właśnie przez rosnącą popularność a a chciałam cos naprawdę wyjątkowego.
No to zmykam do lutówek :)

Hej Nixie, No ja nie mialam problemu ale gdybym w polsce byla to tez bym walczyla, imie Milla pochodzi od imienia jakiejs swietej Milicy i zawsze mozna cos chyba nasciemniac. No ale ja nie mialam klopotu a z tego co wiem to w Pl tez to imie staje sie popularne...bo czemu i nie :)) powodzenia jak sie zdecydujesz!!
 
Do góry