reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

reklama
Nie doczytałam w takim razie:) Na naszej liście składającej się z dwudziestu imion dziewczęcych do rozważenia też jest Gaja:) Ale ja bym najbardziej chyba Lilę chciała. Mąż jednak upiera się, że to ma być mocne imię, więc póki co dyskutujemy. Z chłopcem będzie łatwiej- mniejszy wybór...
 
My usiedliśmy nad imionami jednego dnia i tego samego wybraliśmy nasze typy. Zapisywaliśmy tylko te, które podobają się nam obojgu - krótka lista wyszła - po 5 imion dla płci ;-) Ostatecznie wybraliśmy te, które wymieniłam w poprzednim poście. I mamy problem z głowy - tylko nie mówimy nic babciom, co by nam nie jęczały, że dziwne imiona wymyślamy ;-)
Lila ładnie brzmi :-)
 
ja nadal szukam imienia, ktore nie jest popularne... z chlopcem nie bedzie problemu, prawie kazde mi sie podoba hehehe.... na dzien dzisiejszy Michalek :-) tak zwyczajnie, normalnie, bez udziwnien.
Dla dziewczynki codziennie zmieniam zdanie, bo z kims mi sie kojarzy albo przestaje podobac... nie moge znalesc tego jednego...
dzis padlo na "Emma". Co o tym imieniu sadzicie?

wlasnie wpadlo mi w rece kolejne imie: Martynka
nie bedzie glupio brzmialo gdy bym miala Marcelka (juz mam ;p ) i Martynke? Nie brzmi glupio? Czy wybrac dwa rozne imiona...? Nie brzmi jak u blizniakow??
 
Ostatnia edycja:
To u nas w końcu się klaruje będzie Filip mężowi mniej się podoba ale dla mnie to jest to. Już o nim tak w myślach mówię że to i to dla Filipka trzeba kupić:-D
na drugie będzie Wiktor na W po babci ona też z czerwca była

larvunia
bardzo ładnie Michał też był moim faworytem ale bliscy znajomi mają malucha więc odpada. Głupio nie brzmi gorzej Marcelina i Marcel to już jak bliźniaki Beverly hills 90210 o ile pamiętacie;-)

aestima Mi też Lila się podoba bardziej Liliana czy Lidia? Mi obydwie wersje się podobają niebanalne
 
Emma ładne. Tylko czy się będzie komponować z nazwiskiem.
Rodzina mojego chrześniaka ( 4 osoby ) cała jest na "M." a imiona 3 córek koleżanki zaczynają się na "Ma" ( w tym dwa są dość podobne ). Jak dla mnie ok.:-)
 
reklama
moimi faworytami sa: wojtus lub Tomek i Nobert(tyle ze tu sa glupie zdrobnienia), mikolaj i Lenka. jest wiele imion ktore mi sie podoba ale jakos te tak do tej ciazy mi pasuja te. jeszcze nie wiem jak malz.

ale martynka, filip czy michal tez sa super te wszystkie lilki tez ladne.Ja mialam poczatkowo nazwac chlopca Dominik to bylaby para do naszej dominisi ale jakos mamy sasiada Dominika i to taki maly urwis i zarozumialec ze mi sie zle kojarzy. ale czas pokaze
 
Do góry