reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Ewa widzę że tak jak ja masz chrapkę na takie imona jak Jakub czy Bartosz ( my z mężem nie możemy się zdecydować!)
Chociaż już mówimy do niego Kuba, ale wachamy się bo strasznie duuuuuuużżżżżooo tych Kubusiów w moim środowisku
Gabi korekta co do imienia została naniesiona - przepraszam za pomyłkę zresztą już kilka literówek usunełam :wink: sama je znalazłam a nad tym a kurat się nie zastanwaiałam....

buziaczki dzieciaczki i mamusie :!: :!: :!:
 
reklama
u mnie okazalo sie, ze bedzie to jednak dziewczynka. Zastanawiamy sie nad imieniem dla niej, szukamy "normalnego" imienia, ktore bedzie pasowalo cale zycie. Nam sie podoba Wiktoria ale to jest ostatnio strasznie popularne imie wiec odpada. Wiele imion rowniez mi sie zle kojarzy. Na dzien dzisiejszy stanelo na Katarzynie lub Agacie (na drugie tak jak pisalam juz wczesniej na pewno Julia). Ale wciaz nie jestesmy pewni, mowimy ze mamy jeszcze duzo czasu na wybranie imienia, ale to szybko zleci. Juz siedze w internecie i szukam. Nie wiedzialam wybranie imienia okaze sie takie trudne.

.png
 
ziuta!!! Marysia to bardzo ladne imie od Marii mozesz tez zdrabniac Maja.Mialam kolezanke Marie w liceum ktora szczycila sie swoim imieniem i zawsze przedstawiala sie Marysia lub Marycha. Mialam zawsze szacunek do niej i dzieki jej postawie bardzo podoba mi sie imie Marysia!!! :D
 
Pomimo że to dopiero sam początek nie mam wątpliwości co do imion. Jeszcze kilka lat temu, przed ślubem, rozmawialiśmy z moim mężem o imionach dla naszych dziecki (które zawsze bardzo chcieliśmy mieć, choc jakoś przez długi czas nam nie wychodziło). Więc pomimo jeszcze drobnych wątpliwości mojego męża nasz synek (jeżeli będzie synkiem ) będzie nosił imię BRUNON (jak się okazuje moja koleżanka z roku - Margot też będize miała Brunonka), a dziewczynka będzie na 100 proc. nazywala się LENKA. Drugie imie będzie po dziadkach czyli RYSZARD lub JAN, KRYSTYNA lub STEFANIA(choć Stefania dla mnie jest strasznym imieniem - przepraszam, jeżeli któaś z was się tak nazywa - mnie się kojarzy z ciotką).

Koniec kropka. Tak będzie. Jeżeli wszystko się uda z BoBo (imię przejściowe).

Pozdrawiam
 
własnie wczoraj dowiedziałam sie że będziemy mieli drugiego synka,najbardziej cieszy sie z tej wiadomości starszy syn Oskar :lol: oczywiście tez z męzzem sie cieszymy i trzymamy kciuki za jego zdrówko, ale trochę mi żal że nie będzie Igi ;mały będzie miał na imię Błażej,
pozdrawiam wszystkie majówki
 
Dla dziewczynki zdecydowani jestesmy dac imie Amelia , ale dla chłopca mój mąż uparł sie na Adriana a ja na Miłosza. Hmmm jak tu znaleść wspólny kompromis co do imienia dla chłopca?

 
ANIK - mój synek będzie miał na imię BRUNO a nie Brunon, więc przynajmniej taka różnica. :lol: Ale może jednak postaraj się urodzić dziewczynkę :wink: :lol: Swoją drogą imie Bruno, czy Brunon jest jakoś popularne na naszej uczelni, ostatnio się dowiedziałam, że to również ulubione imię jednej koleżanki (już po szkole), więc jak będzie miała dzidziusia... ale na razie nie jest w ciąży. Niezłe jajka.
 
reklama
Myślałam że Bruno i Brunon to to samo, bo jeżeli nie to też wolę BRUNO. Ale bardzo staram się o tą córę - wierz mi robię co mogę (czyli juz nic).
Do zobaczneia w przyszłym tyg.
Pozdraiwam
a
 
Do góry