reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Jak juz bym miala wybrac z tych co wymienials wybralabym Laure i Nikodema(Nikos)

Ogolnie moje typy na imiona sa inne...a raczej ich brak bo strasznie duzo imion mi sie nie podoba...Jestem wybredna,lubie oryginalne imiona a nie takie co co drugie dziecko ma w szkole czy przedszkolu lub na placu zabaw...:-)
 
Hej, moje typy to Łucja i Leon.
Zawsze myślałam, że mój synek bedzie nazywał się Bruno, ale 90% znajomych wręcz błagało mnie, żebym nie robiła dziecku krzywdy... Sama nie wiem dlaczego... Uważam, że to ładne imię, ale skoro tyle osób tak reaguje to może coś w tym jest? Dla mnie absolutnie nie do przyjęcia jest Nikodem.
 
Mi z tych imiom najbardziej sie podoba
Laura lub Klara
Wiktor lub Piotrus

mi sie osobiscie podoba Liwia,nie Lidia
choc dalam sama bardzo pospolicie Ola
choc jakbym wiedziala,ze tyle ich sie namnozylo
zastanowilabym sie na innym
ale mamy mala Olusia czy Usie
i sie ciesze,bo mi pasuje
 
ja mam córeczkę Laure-więc polecam to imię:-)

laurki to sie w przedszkolu robi, zdrobnić można Laurusia, Laurunia :-)

Moje zdanie jest takie: rodzice zdrabniaja tak jak im sie podoba, mając ma uwadze dobro dziecka
Mi Laurka kojarzy sie z sympatia, dobrem, darem, dziecko wręcza mamie, tatkowi laurkę, zrobiona przez siebie w dowód miłości, jako podarek
Dla mnie nie ma w tym zdrobnieniu nic negatywnego,

Laurusia i Laurunia (dla mnie) za ciezkie wymowie


Jak Laura to tylko Laurka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry