reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

reklama
Witam Mamuski!
I jestem po pierwszej wizycie USG co za przezycie woooooooooow:)
Na 80% bedzie to chlopczyk wiec pozostaje imie Braian tak jak juz wczesniej pisalam.
Chyba wszytsko nam wskazywalo na chlopczyka bo pierwsze imie dla chlopca znalezlismy o imiona dla dziewczynki klocilismy sie hihi i upatrzylam sobie niebieski wozek i kupilam bialo niebieski ciuszek bo to takie orginalne o dla dziewczynki i dla chlopczyka a tu dowiaduje sie ze najprawdopodobniej chlopczyk hehheh i wszytsko wskazywalo na niego dziwne co??
 
A ja myślałam że chłopczyk będzie!!, (tak jak za pierwszym razem) :) a tu wygląda na to że nie , dziewczynka ale pewności nie ma bo sie zaslania nogami! Może to nasz Maksiu sie jednak zaslania? bo bardzo nam sie podoba Maksymilian Co do dziewczynki to jakoś kompletnie nie mam pomysłu, Narazie w gre wchodzi jedynie Kaja
podoba sie Wam?
 
Mój szacowny małżonek oznajmił mi ostatnio że jak dziewczynka to Karolina i chyba nie mam już za wiele do powiedzenia. A jak chłopak to ja obstawiam Maksymiliana - tak jak mamaoli ;)
Obojgu podoba nam się też Mikołaj - ale to imię mojego byłego ;) - więc odpada.
 
U nas już na 100% Krystian Kazimierz (po moim tacie to drugie) :). Krystian dlatego, że z greki to imię oznacza chrześcijanina i mojemu mężowi niesamowicie się podoba. :)
 
mamy krótkie nazwisko i myślę że pasuje do niego długie imie ale jednocześnie takie które można zdrobnić, tak jak Aleksandra Płonka a jeśli bedzie dziewczynka to nie wiem czy Kaja Płonka nie brzmi śmiesznie? myślałam też wczoraj o Apoloni , tylko Ola i Pola troche komiczne zestawienie, odpada... podoba mi się też Hania ale nie chciałabym żeby później mówili Hanka ::)
 
Apolonia ładne mi sie też podoba OLIMPIA ale odapada
Teraz naszym pierwszym wspólnym typem imionka jest AMELIA
 
reklama
Jawybrałam imię tylko dla chłopczyka - Michał Daniel Pieczka. Z dziewczynką jest problem bo tak jak u częśći waszych mężów u mojego też istnieje problem czasu tzn dużo go jeszcze a ja panikuje. Więc się wkurzyłam i chyba sama wybiore. w końcu to mamy podają imię dzidzi po porodzie. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Do góry