reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

ja mam najbardziej popularne imię czyli anna-maria i chciałabym,aby moje dziecko miało imię oryginalne,co z tego jeśli mój facet dla dziewczynki wymarzył sobie patrycja, a ja niecierpię tego imienia !!!!!!!!
 
reklama
my juz wiemy, ze to na 100% corcia, zastanawiamy sie tylko nad imieniem.albo bedzie to Amelka, albo Marlenka.ale coraz bardziej wydaje mi sie, że Marlena, tych Amelek coraz wiecej..a kiedyc to imie bylo malo popularne..za to teraz wychodze z domu i wszedzie slysze Amelka, Amelka..co nie zmienia faktu, ze imie bardzo mi sie podoba.
 
A ja się dziś wkurzyłam bo moje słońce z pewną nieśmiałością stwierdziło, że Iga chyba mu się nie podoba :mad: :mad:. wydawało mi się, że wszystko jasne i ustalone i nawet nie szukałam i nie myślałam. a co gorsza- przyzwycziłam się. Z tymi chłopami to nigdy człowiek nie dojdzie do ładu :-[
 
a moj grzesiu powiedzial mi wczoraj na NADIE ze jak zobaczy dzidziusia to pomyśli ale chyba musze być uparta
a gdzie zasada ze kobiecie w ciąży sie nie odamawia ;)
 
reklama
Kasiula:)...mój maz chce tez dac córeczce Nadia .....jesli bedzie chłopczyk to albo Paweł albo Wojciech....jesli chodzi o Nadie to znalazłam tylko kiedy obchodzi imieniny...01.sierpnia
 
Do góry