reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

musicie wybrać "oficjalną wersję" i coś ciekawego mieć zawsze w "rękawie"...
:)
je też chciałabym widzieć miny, ale nie wiem, czy nie parsknę śmiechem, gdy bede sprzedawać takie info ;)
 
reklama
a moja z moim bratem ogląda na kinie domowym gwiezdne wojny - podobno całą noc ;)
Zarło zaniosłam i są szczęsliwi ;)
 
to był tylko popcorn, bo wczoraj nie chciało nam się robić zakupów, a dziś tak niezapowiedzianie Michał sie pojawił w planach...
 
ja drżę, bo od 2 tygodni wprasza się do mnie trochę na siłę koleżanka - koniecznie chce przyjechać, bo nie wierzy, że utyłam tylko 4 kg ;) najgorsze, że chce przyjechac z 11miesięczną córką i mężem, którego nie znam - mam nadzieje, że nie przyjedzie jednak jutro ;)
 
wiesz, ona pracowała 3 miesiące na stażu, potem jej nie przedłużyli i tak sobie mnie upatrzyła ;) non stop dzwoni do pracy, musiałam jej ostatnio podac adres, bo była koszmarnie namolna
już raz się wykręciłam - zadzwoniła, że za 2 godziny będzie - na szczęście akurat do dentysty jechałam
moje sugestie, że spię po południu, źle się czuję itp. nie docieraja - miała czekać pod blokiem o 15 ;)
 
reklama
chyba tak zrobię - na na 100% obrazi się
Krzys mówi, żeby ja w końcu zaprosic, to może da mi spokój jak zobaczy jaka ze mnie laska w 5 miesiącu ciąży ;) ależ jestem skromna ;)
 
Do góry