reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imie dla chlopca

reklama
Żadne z imion nie mój typ, nie mówię że mi się nie podobają.
Gdybym musiał wybrać z tych trzech postawiłbym na Aleksandra.
Antków jest bardzo dużo, a Marcel jakoś tak mi troszkę nie leży.

Mój syn ma 9 tygodnie i na imię Michał. Też nie każdemu się podoba ale cóż to był mój wybór i dla mnie to super imię 😉

P.S. na drugie ma Kazimierz, po moim pradziadku 😁
 
Marcel zdecydowanie (sama mam Marcela 😁). Antos, nie mój typ, ale i też mega oklepane imię, wszędzie Antosie (jak starszy będzie, to słabo mówić Antos, a Antoni, no nie). Aleksander, też nie mój typ, za długie w sumie, no i trzeb pamiętać, że mówić na niego będą Olek i tak jakoś nie wiem. Na pewno lepszy Olek niż Ola w wersji damskiej. 😜

Najważniejsze, to Wam ma się podobać, nie nam ;)
 
Jeśli miałabym wybrać dla siebie wybrałabym Marcela , chociaż mi się nie podoba 😄
Powód : syn od szwagra nazywa się Aleksander, a Antonii bardzo źle mi się kojarzy 🤫🤭

Ale to ma być wasze imię.
To wam ma się ono podobać.
U nas jest Jakub i też słyszałam : łeeee takie oklepane, dookoła pełno Jakubów.
Ale to jest mój syn i podoba się nam Kubuś.
Także oklepane czy nie, jeśli zdecydujecie się np na Antka to to ma być wasz wybór a nie otoczenia.
 
Marcel zdecydowanie (sama mam Marcela 😁). Antos, nie mój typ, ale i też mega oklepane imię, wszędzie Antosie (jak starszy będzie, to słabo mówić Antos, a Antoni, no nie). Aleksander, też nie mój typ, za długie w sumie, no i trzeb pamiętać, że mówić na niego będą Olek i tak jakoś nie wiem. Na pewno lepszy Olek niż Ola w wersji damskiej. 😜

Najważniejsze, to Wam ma się podobać, nie nam ;)
Najpierw Antos, następie antek, pozniej antoni.
Znam Aleksandra którego wołają Alek, a moj dziadek Aleksander był Olkiem. Na niektórych Aleksandrów mówią Aleks. To już Jak sobie rodzice życzą :)
 
Najpierw Antos, następie antek, pozniej antoni.
Znam Aleksandra którego wołają Alek, a moj dziadek Aleksander był Olkiem. Na niektórych Aleksandrów mówią Aleks. To już Jak sobie rodzice życzą :)
Jak dla mnie Alek czy Aleks jest od Aleksego wlasciwie a Aleksander czy Olgierd to właśnie Olek :)
 
reklama
Do góry