reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

Polly ja gdzies czytalam ze przez pierwsze 3 miesiace powinno sie przytyc po 1,5 kg na miesiac, a potem w 4,5 nawet wiecej chyba po 2, ale pewna to nie jestem. w kazdym razie tam rowniez pisalo ze niepokojace powinno byc to zesie nie przybiera na wadze bo to oznacza ze organizm utrzymuje ciaze ze swoich rezerw a to moze sie na nim niekorzystnie odbic. I jeszcze to ile przybieramy na wadze zalezy czy przed mialysmy niedowage, wazylysmy w sam raz czy nadwage. Ja wazylam sporo przed ciaza- wiec widocznie moj organizm nie widzi potrzeby przybierania na wadze.
 
reklama
agao - ja jestem miłą urzędniczką ;) nawet wczoraj byłam miła, jak baba na mnie ryczała jak wściekła :) miałam dobry dzień i nie chciało mi się denerwować, ostatanio mało co mnie wyprowadza z równowagi i dobrze, bo byłam nerrrrrwus :)
 
polly:

na stronie www.noworodek.pl jest kalkulator wagi

tylko pamiętaj że to są dane książkowe, a każda z nas tyje tak jak potrezbuje...

chociaz czasami gin ma rację..
poprzednio przytyłam bardzo dużo w pierwszej połowie ciazy, radził mi zmienic dietę - człowiek nie słuchał - dopiero w drugiej połowie zmieniłam nawyki i pozowliło mi to przytyć tylko 14 kg w całej ciązy...
z tym że ja mam problemy z metabolizmem i takie tycie było nie wskazane - ze względu na możliwość cukrzycy i zwiększonego (jeszcze) nadcisnienia... a i tez nigdy nie byłam "laseczką"
 
cześc dziewczyny jam nowa! hihi to juz od jutra 19 tydz mam na plusie 4,5 kg moz e5kg bo bylam u gina tydzien temu waga prawidłowa. Napewno najwiecej pzrybiera sioe w II i w Iej pol III trymestru. Jedzcie to na co macie ochote, tylko sie nieobzerajcie. Ja z cora przytylam 27kg i zrzucalkam pzrez 7 lat nadwage bo sobie totalnie pozwalam na wszystko, bez umiaru. W pewnj ksiazce przeczytalam zeby nie jesc za dwoje tylko dla dwojga!
 
witamy ciepło tyj z nami ;D

osinka szkoda że nie trafiam na takie jak ty miłę laseeeczki ale mam widocznie pecha a zawsze jestem miła bo wiem że leiej się załatwia z kimś miłym jednak takie babki nie zawsze są tego zdania ;)
 
reklama
Łooooooooooooo matko przebilam wszystkich???????????????? na plusie 7kg,czyzbym 2kg uzbierala w przeciagu 2tyg. :o,no chyba ze waga nie halo i zle wazy,tak zwalam na wage........24 do gina to sie zobaczy.........bo bez jaj
 
Do góry