reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

no tak ważę się nago przed śniadaniem po wypróżnieniu a u gina jestem po 10 posiłkacgh ;) nie wzięłam tego pod uwagę ;D
 
reklama
A ja zawsze rano na czczo........ale co tam zawsze marzylam zeby troszke przytyc,bo od 7 lat stalam w miejscu(nie mam sklonnosci do tycia)

A tak na marginesie wszystkie jakos sie tym tyciem nie przejmujemy-i to pewnie jedyny czas w ktorym kazdy kilogramek nas cieszy ;)

azik no to mozliwe ze przytylam te 2 kilo w przeciagu 2 tyg :laugh:,bo jakos mnie sie wierzyc nie chcialo


 
mi teraz w sumie waga nie przeszkadza
moge wazyc tyle ile trzeba aby dzidzi
bylo tylko wygodnie w brzusiu
ale za dużo też niedobrze prawda???
 
mamproblemy z metabilizemm igólnie z nadciśnieniem - a nadwaga zwiększa ryzyko - jak zawsze.

im więcej waze tym wieksze obciazenie dla mnie i skutki tego obciazenia związane z krazeniem i metabolizmem
 
ja mialam zawsze normalne cisnienie, gorne tak w granicach 120, a teraz 90/60- masakra, juz sie nie dziwie czemu ciagle chce mi sie spac.
Waga rosnie, ale nie wiedziec czemu ta u gina zawsze pokazuje o kg mniej niz moja--mimo ze u siebie waze sie przed jedzeniem a u niego zwykle wieczorem z pelnym brzuchem. Ale podobno te nasze lazienkowe wagi moga byc niedokladne (blad nawet do 2 kg- moga nawet 2 kg zawyzac!, niestety zanizac tez ;) )

Wiecie, ze nigdy nie wydawalo mi sie mozliwe, ze osiagne wage 80 kg, a teraz jest to calkiem prawdopodobne ::)
 
reklama
Do góry