reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

reklama
czuję się jak King Kong, świnia, orka, wieloryb albo śłonica, myślałam że skończę na 15 kg a tu już prawie 18 mamnadzieję ze to koniec chociaż przy moim apetycie no nie wiem jeszcze ta gęba troche mi spuchła
bbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :mad:
 
aga na pocieszenie-jak bedziemy karmic cycem apetyt jeszcze wiekszy...............................ale maluszek wszystko wyciaga a to idzie z szybszym spadkiem masy
ty sie nie przejmuj tymi 18 kilogramkami-na patologi lezalam to laska porzytyla autentycznie 32 kilo
 
Gdzies chyba na babybomm zalila sie dziewczyna, ktora przytyla 42 kg :) - z 60 chyba do 102 kg, cos takiego. ;D
 
no powaga pokazywala mi zdjecie przed ciaza i jak popatrzylam jak teraz wyglada to nie moglam uwierzyc ze to ta sama osoba,masakra
 
Ta z 42 cyba miala problem- troche zrzucial ale nie wszystko- przynajmniej kiedy o tym czytalam. Moze teraz juz tak?
 
reklama
o 30 kg to słyszałam ale żeby przytyć 42????? z taka wagą to czwórkę dzieci moznaby urodzić :D
 
Do góry