reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

nie ma co pocieszenie niezłe jak przenoszę np do 42 tc to jescze miesiać czyli zawsze te laski mogę dogonić- co prawda na przenoszenie się nie zapowiada ale dzidzi może na złość mamusi zrobi ;)
 
reklama
kobietki !!! nie martwcie sie na zapas !! :) znam kilka kobiet które przytyły w ciazy po 30 kg....a teraz nadal wygladaja jak szczypiorki....no cóz wiele zalezy od nas...diety,cwiczen...karmienia piersia ..i takich tam :)
 
ja co prawda duzo nie przytyłam ale kto to wie ile mi jeszcze dojdzie. Potem trzeba bedzie uwazac na to co się je. Przymanjmniej ja cos czuje ze bede musiala (ja alergiczka tata bobo alergik) + karmienie piersią przynajmniej (do pol roku sie postaram) + spacery z maluchem i bedziemy jak nowe. Ja tylko sie boje jak bedzie wygladal brzuchol po porodzie. Bedzie trzeba go troche pokatowac.
 
agao pisze:
czuję się jak świnia buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

a ja jak żółw...chodzę wolno, żeby wstać z łóżka potrzebuję pomocy, bo inaczej się nie da...oprócz tego jestem gruba jak hipopotam...jednym słowem zoo. ;D ;D ;D
 
ja dość że mam kształty prosiaka to jeszcze kolor skóry podobny- brak opalenizny no i ta szczecina ::) ::)
 
agao, nie przejmuj sie!!!!!!!
ja jestem z czerwcowomajowa i mam juz prawie 10 na plusie, przez te 3 miesiace co mi zostaly pewnie z 9 kilo przyjdzie wiec optymistycznie patrzac powinnam dobic do 18......ostatnio co miesiac przychodzi mi 3kg i nie mam pojecia skad, bo nie jem ani duzo, ani niezdrowo!

byloby Ok gdyby nie urocze komentarze rodziny, ze przytylam stanowczo za duzo i ze mam sie pilnowac!

na szczescie maz mnie wspiera i wcale za tluscioszka mnie nie uwaza :D
nasze organizmy poprostu zbieraja zapasy w inny sposob ;D ;D ;D

powodzenia dziewczyny!!!!!!!!!!
 
szok waga mi stanęła od tygodnia niecałe 18 i waga stoi tylko ciekawe czemu brzuch nadal rośnmie czyżby dzidiza ciągnęła z zapasów na udach i biodrach????
 
reklama
Do góry