reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile lat miałyście?

Ile lat miałyście rodząc pierwsze dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    963
No tak ale fajnie beda mialy te co urodzily majac 20 czy 22 lata bo konczac 40tke beda mialy dorosle dzieci ;) a my dopiero przed 50tka co juz mlodymi babciami mogly bysmy byc ;) hi hi hi
 
reklama
ja urodzilam Hanutka jak mialam 30lat a drugie urodze jak bede miala 31, ale sie strescilam :laugh:
 
iwonka2006 pisze:
No tak ale fajnie beda mialy te co urodzily majac 20 czy 22 lata bo konczac 40tke beda mialy dorosle dzieci  ;) a my dopiero przed 50tka co juz mlodymi babciami mogly bysmy byc  ;) hi hi hi
E tam fajnie, zalezy od tego, kto jak widzi ten problem. Ja tam sie ciesze,ze troche pozniej zaczelam ;) skonczylam studia, mam fajna prace, troche swiata zobaczylam, a przede wszystkim wyszalalam sie za wszystkie czasy ;D!!! A babcia, to chyba wole byc ta juz "starszawa" :p !
 
dziewczyny tak naprawdę nie można tego uogólniać bo jak by tak wszystko analizować to nigdy nie byłoby dobrego momentu
ja uważałam że lepiej dla mnie było teraz póki studiuję ,jak skończę to będe szukała lepszej pracy i wtedy szkoda by mi było od razu w ciążę zajść bo bałabym się zwolnienia po powrocie
a znowu czekać tyle lat aż się unormuje z pracą?
tak jak napisała Iwonka wszystko zależy w jakim wieku spotkamy mężą i od tego nasze etapy w życiu
 
Mam 29 lat i jestem w ciąży poraz pierwszy. Mąż obiecywał mi, że przed swoją 30-stką będziemy mieli dziecko, i się udało - zaszłam w ciążę w kwietniu, a w czerwcu mąż skończył 30-stkę ... no i co ... zdążył :D :D :D Już zimą zaczynał kombinować. że to niby o moję 30-stkę chodziło. Dawniej myślałam, że jak będę mieć 30-stkę to już na wywiadówki będę biegać, nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał ...
 
reklama
Moim zdaniem wiek niema znaczenia, bo zrówno ta która urodziła mając 18 lat i ta która urodziła mając lat 30 będą równie dobrymi i szczęśliwymi mamusiam jeśli poczują że są już gotowe odegrać tak ważną i odpowiedzialną rolę w swoim życiu jaką jest być MATKĄ!!!
 
Do góry