reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile lat miałyście?

Ile lat miałyście rodząc pierwsze dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    963
reklama
Ja jak rodziłam Krzysia to miałam 25 lat i 1 dzień  :) (prawie na swoje urodzinki się wyrobiłam)  :).
Teraz urodzi sie moje drugie dziecko będę miała skończone 26 lat i prawie 9 miesięcy.  :)
 
Ja jak urodzilam mojego dzidziusia mialam skonczone 30 lat (w grudniu) a synek urodzil sie w lutym nastepnego roku:)
 
:) Ja jak urodziłam pierwsze dziecko miałam 21 lat, w styczniu będe rodzić drugie dziecko i będe miała 24 lata ;D
 
A ja urodzilam pierwsze dziecko majac 27 lat troche i pozno moim zdaniem ale wczesniej nie bylo odpowiedniego kandydata na ojca i meza ;) A teraz staram sie o drugie dziecko :) ::)
 
reklama
iwonka2006 pisze:
A ja urodzilam pierwsze dziecko majac 27 lat troche i pozno moim zdaniem ale wczesniej nie bylo odpowiedniego kandydata na ojca i meza  ;) A teraz staram sie o drugie dziecko  :) ::)
ach Iwonko nie przesadzaj, wcale nie pozno!:) Wiek 27-28 lat to teraz srednia krajowa ciezarnych. To co ja mialabym powiedziec, urodzilam w wieku 30 lat. Wszystkie moje kolezanki tak rodzily. W obecnych czasach tak jest, ze wiekszosc kobitek chce skonczyc studia, a potem biora sie za dzieci :p
Pozdrawiam.
 
Do góry