reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

Ja też jestem przeciwniczka chodzika, niestety moj teść wielkim zwolenikiem i nie dociera do niego że maly jako dziecko z obnizonym napieciem miesniowym wolniej sie rozwija, niedawno usiadl a teraz przyjal pozycje do raczkowania ale jeszcze z miejsca nie ruszyl nadal sie czolga, no ale on juz dawno by go w chodzik wsadzil bo jest bardzo ciekwy czy by w nim ciekał, masakra :-(
 
reklama
Moje dziecko mnie dzisiaj pierwszy raz okłamało. Przed południem był już śpiący i zaczął się przytulać do paneli w kuchni, ja sobie tam przy kuchence coś pichciłam i widziałam co on wyprawia. Obróciłam się i pytam "A co ty Domiś wyprawiasz???" a on mi na to z taką tragiczną i poważną miną""BAAAACH , BAAAACH"i śmieje się jak mały diabełek!!!:-)No myślałam że się skończe z śmiechu, w życiu bym nie pomyślała że prawie roczne dziecko może być takie cwane:sorry::sorry::sorry:
 
Alek pierwsze samodzielne próby chodzenia ma już za sobą nawet jedna wczorajsza skończyła się guzem ale czy rezygnuje a skąd , wręcz odwrotnie śmiga . ale etap raczkowania opuścił acha nąśladuje szczekanie psa jak go widzi i robi papapa
 
Ola też można już rzec, że chodzi :-D ciągle ćwiczy, z dnia na dzień pokonuje dłuższe trasy ;-) jest odważniejsza :-)
jak słyszy muzykę to tak fajnie się kiwa na boki :-)
 
Piotrek nauczył sie skakać :-D zaczął dużo mówić i pojawią sie jego pierwsze nazwy różnych przedmiotów....dla nas to mega postęp bo Piotrek nie był zbyt chętny na wydawanie dźwięków innych niż krzyk :-D
 
Blanka wczoraj przeszła pół pokoju, i też jest coraz odważniejsza.
mamjakty Blanka też jak słyszy muzykę to skacze i kiwa się. I dzisiaj sama zaczęła mówić ku ku.
i do tej pory wstając na nóżki trzymała się np. łóżka a dzisiaj próbuję wstawać bez trzymania z kucania.
 
moja Emisia dziś wzięła tyle zabawek do rączek, że zaomniała ze miała się trzymać...przeszła pare kroków i zorientowała się że się nie trzyma...więc szybko rzuciła zabawki i złapała się łóżka:-)
zaczęła robić papapa ku radości mojej siostro bo ją uczyła i uczyła a ta nic hihihi
 
reklama
Do góry