reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

Karolka w końcu nauczyła się siadać samodzielnie :-D a już myślałam że nigdy to nie nastąpi :eek:
hihihi... i śpiewa też sobie czasem, szczególnie jak mama ogląda Brzydulę i leci "tyle słońca w całym mieście..." :-D
 
reklama
To i ja się pochwalę -moja ziutka ostanio uwielbia przegladac swoją książeczke i w kółko pyta: cio to ? takim melodyjnym głosikiem - jest taka słodziutka przy tym....:-)
 
Iza - moja Ola też przy tej piosence "śpiewa" :-D i w ogóle przerywa zabawę i siedzi jak zaczarowana gdy to leci :-)
Hihihi... dokładnie tak samo jest u nas ;-) telewizor może sobie grać i Karola nie zwraca na niego uwagi, a jak leci ta piosenka, to oczy na telewizor i siedzi wpatrzona dopóki się nie skończy :sorry:

Książeczki u nas muszą być bardzo sztywne, nie ma szans na oglądanie normalnych książeczek, bo zaraz są pogniecione albo podarte :eek: ale te sztywne z jednym obrazkiem na stronie - super ;-)

MamaOlafa - :szok: super, myślałam że dzieci dużo później tak pytają :tak: brawo brawo :-D
 
my też przeglądamy ksiażeczkę, misiu bardzo uważnie słucha jak opowiadam mu że to krówka, a to ślimak, itp cieszy się, te ksiązeczki są sztywne więc sam nawet przekłada strony. ale nie spiewa, nie tańczy i nie mówi nic oprócz mama, tata, baba, dziadzia.
 
gratulacje dla pitera! mi już w sumie raczkujemy od jakiegoś miesiąca. ostatnio siedzieliśmy na podłodze i butelka przewróciła się on chciał ją chwycić i tak gonił ją przez cały pokój. oczywiście pół podłogi pooblewane bo kapało z niej.
frajde też ma jak ściągnę mu pieluszkę i mówię do niego "łapać go" to on tak z gołym tyłeczkiem wspina się na poduszkę stojącą przy lustrze i cieszy się jak nie wiem, obraca się za siebie gdzie ja jestem, czy już go zlapałam.
 
reklama
to nie musze wam mówic ile pisku jest jak młoda goni młodego po całym mieszkaniu ..;-)
Krzysiuniu zaczyna stać bez tzrymanki i ma za sobą pierwsze próby chodzenia za jedna rączkę
bardzo lubi bawic się grającym i świecącym tubisiem siostry -namietni ego całuje;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry