reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

nasz Kris tez jest straszna gadula i zaczal nam TANCZYC!!! :-) jak tylko uslyszy muze jesli akurat nie stoi to natychmiast wstaje i trzymajac sie 1 reka podskakuje i giba sie na boki caly szczesliwy...
 
reklama
Moja też raczkuje ładnie stoi i chodzi przy meblach:tak:
z mówienia to mama tata baba i potrafi pokazać gdzie jest lampa, jak świeci światełko i piłeczkę! i oczywiście DAJ! Jak słyszy muzykę to od razu tańczy! a jak się jej powie tany tany to rusza dupką i skacze że hej! Mondrala nam rośnie;-)
 
Dobra to i ja sie pochwale moim " opoznionym" dzieckiem. Od wczoraj stoimy :-D
Raczkowac za zadne skarby nie chcemy i zdaje mi sie, ze ten etap bedzie pominiety. Ja podobno nie raczkowalam.
Poza tym moje dziecko z pasją obrabia mi piersi, tzn. bawi sie nimi(drapie, sciska itp.), co mnie denerwuje. Dzisiaj nauczyl sie je gryzc dziaslami i robi to z wielka pasja....
 
Moja niuńka też jeszcze nie raczkuje, choć juz pewnie lada dzień ruszy , bo w pozycji czworaczej rozhuśtuje swoje ciałko do przodu i do tyłu jeszcze tylko kroczek do przodu musi ruszyć:-)
 
Natalka pięknie chodzi za rączki,stoi bez trzymanki i bez trzymanki kuca aby cos podnieść z podłogi.No i zaczyna się puszczać aby "pójść":cool2:
 
Moja niuńka też jeszcze nie raczkuje, choć juz pewnie lada dzień ruszy , bo w pozycji czworaczej rozhuśtuje swoje ciałko do przodu i do tyłu jeszcze tylko kroczek do przodu musi ruszyć:-)
Mój ma tak samo ,jest normalnym dzieckiem które jeszcze nie mówi tylko naśladuje . Pokazuje główką NIE. Podejrzewam ze też nieświadomie.
 
Olka nauczyła się kucać i trzymac sie jedna raczką siegając po cos. Po za tym nauczyła się obracać strony w książeczkach tekturowych. Tak ją to zajęcie zafascynowało, że potrafi siedzieć i 10 minut i nic innego nie robic. Na poczatku denerwowała sie strasznie, ze sie jej ksiazeczka konczy a teraz obraca do gory nogami zaczyna od nowa. Stron w ksiazkach "dorosłych" łapie po kilkanascie.:tak:
 
reklama
Do góry