reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

skubane te wasze dzieciaczki. no u nas na razie bez zmian ale tyłek ciągle w górze praktycznie jak leży na brzuszku więc myślę że już niedługo podniesie się na do czworakowania.
 
reklama
:tak::tak::tak:
no Lena piszczy od jakiś 2 tygodni, pewnie sąsiedzi myślą ze ją ze skóry obdzieram, a ona uwielbia piszcześć gdy sie rozbiera do kąpieli - także cały pion w bloku wie że moja córka się kąpię ...
 
Krzyś dzis pierwszy raz popełz do przodu za piłka po piachu na plazy a od jakiegos czasu swietnie mlaska gdy widzi swoja miseczke albo gdy jet głodny
 
Piotrek zaczyna raczkować...jestem w szoku bo przy tej jego wadze liczyłam sie z tym że niektóre rzeczy może robić później...Pięknie nauczył sie że prawa nóżka a potem lewa...umie sie wysoko unieść na rączkach...Ale jeszcze nie umie tego połączyć :-D Efekt jest świetny bo albo robi stójke na rączkach albo kładzie sie, wyciąga rączki przed siebie, unosi pupcie i pogina nóżkami....już za niedługo zacznie śmigać...boje sie ;-)
 
Piotrek zaczyna raczkować...jestem w szoku bo przy tej jego wadze liczyłam sie z tym że niektóre rzeczy może robić później...Pięknie nauczył sie że prawa nóżka a potem lewa...umie sie wysoko unieść na rączkach...Ale jeszcze nie umie tego połączyć :-D Efekt jest świetny bo albo robi stójke na rączkach albo kładzie sie, wyciąga rączki przed siebie, unosi pupcie i pogina nóżkami....już za niedługo zacznie śmigać...boje sie ;-)
No to moje gratulacje!Dominik wczoraj zaczął, a są wiekowo bardzo zbliżeni (Domin jest starszy chyba o 5 dni - 3.01.09)Też sobie troszkę waży bo ponad 9 kg i też myślałam że mu to jeszcze z miesiąc zajmie a tu niespodzianka.:-pDzisiaj już przeraczkował pół pokoju i padł:sorry2:
 
moja karolka wciąż nie raczkuje, nawet się nie przekręca, ona nie cierpi pozycji na brzuszku - zaczyna się denerwować i drzeć :-:)-:)-(
jejku może z nią coś jest nie tak?? :szok::szok::szok:
 
reklama
aniaj rzeczywiście nasze dzieciaczki bardzo zbliżone wiekowo :-) Tylko że czasem niby 5 dni różnicy a całe lata świetlne w rozwoju....Gratki dla Dominika :-):tak:

Anik skoro sie martwisz to podejdz z Karolką do rehabilitantki...To nic nie kosztuje a czasem warto sprawdzić czy wszystko ok...Myśmy poszli z powodu totalnej głupoty...i dobrze że poszliśmy bo sie okazało sie Piotrek ma tendencje to obarczania jednej strony ciała bardziej niż drugiej....troszke ćwiczonek i już jest ok...Ja wiem że sie człowiek boi że jak pójdzie to nie wiadomo jaki wyrok usłyszy...ale nie warto sie przejmować tylko iśc dla dobra maleńkiej...:tak:
 
Do góry